Регіональне свято танцю «Золоте коло» відбулося у місті Шепетівці

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Регіональне свято танцю «Золоте коло» відбулося у місті Шепетівці на відкритих сценічних майданчиках міста. У свят взяли участь понад 20 хореографічних колективів. В рамках свята відбувся конкурс хореографічного мистецтва за 4 номінаціями ( народний, сучасний, класичний та бальний танець) у 3 вікових категоріях (молодша, середня та старша).
У номінації «народно-сценічний танець» (молодша вікова категорія) переможцями стали:
І місце – ансамбль сучасного танцю «Колібрі» Городоцького районного будинку культури (керівник Оксана Радюк);
ІІ місце – хореографічний колектив «Барви Поділля» Білогірської дитячої школи мистецтв (керівник Оксана Мельник);
ІІІ місце розділили – зразковий аматорський хореографічний колектив «Едельвейс» Полонського районного будинку культури (керівник Марія Соколовська) та ансамбль танцю «Веселка» Дунаєвецької дитячої школи мистецтв (керівник Інна Вороховська).

У номінації «народно-сценічний танець» (середня вікова категорія) переможцями стали:
ІІ місце – хореографічний колектив «Мозаїка» Шепетівської дитячої музичної школи (керівник Любов Камфорович);
ІІІ місце розділили – хореографічний колектив «Квіти Поділля» Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв (керівник Анжела Петрова) та зразковий аматорський хореографічний колектив «Едельвейс» Полонського районного будинку культури (керівник Марія Соколовська).

У номінації «народно-сценічний танець» (старша вікова категорія) переміг зразковий ансамбль народного танцю «Сяйво» Хмельницької дитячої школи мистецтв (керівник Ігор Андрушко).

Перше місце у номінації «класичний танець» посів хореографічний колектив «Мозаїка» Шепетівської дитячої музичної школи (керівник Іванна Безимова).

У номінації «сучасний танець» (молодша вікова категорія) переможцями стали:
І місце – ансамбль танцю «Веселка» Дунаєвецької дитячої школи мистецтв (керівник Інна Вороховська);
ІІ місце – хореографічний колектив «Екшен» Теофіпольської дитячої музичної школи (керівник Зоряна Ковтонюк);
ІІІ місце посіли: ансамбль сучасного танцю «Асорті» Шепетівського міського будинку культури, 1 група (керівник Людмила Денесюк) та хореографічний колектив «Мозаїка» Шепетівської дитячої музичної школи (керівник Іванна Безимова), ансамбль сучасного танцю «Асорті» Шепетівського МБК, 2 група (керівник – Людмила Денесюк).

У номінації «сучасний танець» (середня вікова категорія) переможцями стали:
І місце – хореографічний колектив «Едельвейс» Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв (керівник Любов Бойко) та дует хореографічного ансамблю сучасного танцю «Інеш» Шепетівського міського будинку культури (керівник Інна Гордійчук);
ІІ місце – зразковий ансамбль сучасного танцю «Аквамарин» Плужненської дитячої музичної школи Ізяславського району (керівник Тетяна Камінська);
ІІІ місце посіли: ансамбль сучасного танцю «Візаві» Полонського районного будинку культури (керівник Інна Гусенко) та хореографічний ансамбль сучасного танцю «Інеш» Шепетівського міського будинку культури (керівник – Інна Гордійчук).

У номінації «сучасний танець» (старша вікова категорія) переможцем став дует у складі Дударя Сергія та Іванова Валерія – учасників хореографічного ансамблю сучасного танцю «Інеш» Шепетівського МБК.

У номінації «бальний танець» (молодша вікова категорія) переможцями стали:
– серед колективів:
І місце – народний аматорський ансамбль спортивно-бального танцю «Віват» Шепетівського МБК (керівник Олена Талімончук);
ІІ місце – ансамбль сучасного танцю «Асорті» Шепетівського МБК (керівник Людмила Денесюк);
ІІІ місце – хореографічний ансамбль сучасного танцю «Інеш» Шепетівського МБК (керівник Інна Гордійчук);

– серед танцювальних пар:
І місце – пара народного аматорського ансамблю спортивно-бального танцю «Віват» Шепетівського МБК (керівник Олена Талімончук);
ІІ місце – пара хореографічного ансамблю сучасного танцю «Інеш» Шепетівського МБК (керівник Інна Гордійчук).

У номінації «бальний танець» (середня вікова категорія) переможцями серед колективів стали:
І місце – народний аматорський ансамбль спортивно-бального танцю «Віват» Шепетівського МБК (керівник Олена Талімончук);
ІІ місце – хореографічний ансамбль сучасного танцю «Інеш» Шепетівського МБК (керівник Інна Гордійчук);
ІІІ місце – народний аматорський ансамбль спортивно-бального танцю «Віват» Шепетівського МБК, 2 група (керівник Олена Талімончук).

– серед танцювальних пар:
І місце – пара народного аматорського ансамбль спортивно-бального танцю «Віват» Шепетівського МБК (керівник Олена Талімончук);
ІІ місце – пара народного аматорського ансамблю спортивно-бального танцю «Віват» Шепетівського МБК (керівник Олена Талімончук);
ІІІ місце -пара хореографічного ансамблю сучасного танцю «Інеш» Шепетівського МБК (керівник Інна Гордійчук).

ГРАН-ПРІ
Рябченко Сергій та Семенчук Ірина – м. Рівне, клуб спортивного танцю «Флеш» (керівник Роман Гриценюк). Номінація «молодь».


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь