Підсумки обласного огляду-конкурсу на кращий районний та міський клубний заклад

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

На виконання наказу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 05.03.2013 №71 н та з метою активізації діяльності закладів культури на місцях, пошуку нових форм і методів культурного обслуговування жителів міст та селищ, вирішення проблем фінансування міських клубних закладів, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів, підвищення уваги місцевих органів виконавчої влади до проблем галузі з 15 березня до 15 листопада 2013 року в Хмельницькій області проходив обласний огляд-конкурс на кращий районний та міський клубний заклад.

В конкурсі взяло участь 20 районних та 8 міських клубних закладів (не прийняли участь: Славутський міський будинок культури, Славутський міський центр культури і дозвілля, Старокостянтинівський міський будинок культури, Хмельницький клуб мікрорайону Книжківці).

Склад журі:

Алєксєєва Марина Валентинівна

–          заступник начальника управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації, голова журі

Ільїнська Олена Василівна

–          директор обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Бєлєванцев Анатолій Васильович

–          заступник директора обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Вибодовська Валентина Олексіївна

–          завідуюча редакційно-видавничим відділом обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Войдевич Валентин Володимирович

–          завідуючий науково-методичним відділом обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Петрова Валентина Борисівна

–          завідуюча відділом маркетингу, інноваційно-видовищних заходів та шоу-програм

Серветник Олександр Миколайович

–          завідуючий відділом народної творчості обласного науково – методичного центру культури і мистецтва

За результатами аналізу матеріалів представлених районними конкурсними комісіями та здійсненими виїздами на місця проведення конкурсу, журі визначило переможців.

Переможці серед районних клубних закладів культури:

1 місце – Кам.-Подільський районний центр культури і мистецтв «Розмай»

1 місце – Волочиський  районний будинок культури «Гармонія»

2 місце – Городоцький районний будинок культури

2 місце – Дунаєвецький   районний культурно-мистецький просвітницький центр

2 місце – Полонський  районний будинок культури

3 місце – Красилівський  районний будинок культури

3 місце – Шепетівський районний будинок культури

3 місце – Старокостянтинівський районний центр культури

4 місце – Деражнянський  районний будинок культури

4 місце – Летичівський районний будинок культури

4 місце – Старосинявський районний будинок культури

4 місце – Теофіпольський  районний будинок культури

 

Переможці серед міських клубних закладів культури:

1 місце – Кам.-Подільський міський будинок культури

2 місце – Нетішинський міський палац культури

3 місце – Шепетівський міський будинок культури

3 місце – Хмельницький центр національного виховання учнівської молоді


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Comments are closed.