Проведено обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах учнів ПСМНЗ

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

DSC_1233

 

 

 

 

В м. Кам’янець-Подільський 11-12 квітня 2014 року відбувся  конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах – учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.   Організатори конкурсу – Хмельницьке музичне училище ім. В.Заремби, Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, Кам’янець-Подільська дитяча музична школа ім. Ф.Ганіцького.

Конкурс проводився з метою популяризації виконавства на струнно-смичкових інструментах, заохочення учнів дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв до занять на струнно-смичкових інструментах, підвищення їх виконавської майстерності.

У конкурсі взяли участь 19 учнів-скрипалів, альтистів та віолончелістів з Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької областей у двох вікових категоріях: «середня» та «старша».

Конкурс оцінювало компетентне журі у складі голови Татарінцева Олександра Івановича – викладача Тернопільського музичного училища ім. С.Крушельницької заслуженого діяча мистецтв України, членів журі: Кадюка Ігоря Богдановича – завідувача відділом струнно-смичкових інструментів Чернівецького музичного училища ім. С.Воробкевича заслуженого артиста України, Левчука Олександра Володимировича – завідувача відділом струнно-смичкових інструментів Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби, Синиці Віолетти Анатоліївни – директора Кам’янець-Подільської ДМШ ім. Ф.Ганіцького.

         За рішенням журі призові місця вибороли:

– у «середній» віковій категорії, номінація «скрипка»:

 

Учень

Клас

Викладач

Школа

Місце

Дутка Анастасія

VI

Башуцька Л.С.

ТОКЕКШМ, м.Тернопіль

ІІ місце

Кузяк Оксана

VI

Башуцька Л.С.

ТОКЕКШМ, м.Тернопіль

ІІ місце

Матвєєва Ольга

VI

Бабій О. П.

Дунаєвецька дитяча школа мистецтв

ІІІ місце

Ольвінська Інна

VI

Коморна Л.О.

Городоцька дитяча музична школа

IV місце

 

– у «середній» віковій категорії, номінація «альт, віолончель»:

Учень

Клас

Викладач

Школа

Місце

Стрельченко Олексій

VI

Заворотна М.Д.

Дитяча музична школа №1 ім.М.Мозгового, м.Хмельницький

І місце

Ясінська Олена

VI

Чижишин І.Г.

Музична школа №1 ім.В.Барвінського, м.Тернопіль

ІІІ місце

 

– у «старшій» віковій категорії, номінація «скрипка»:

Учень

Клас

Викладач

Школа

Місце

Шумський Тарас

VIІІ

Татарінцев О.І.

Музична школа №1 ім.В.Барвінського, м.Тернопіль

Гран-прі

Козира Артем

VIІІ

Татарінцев О.І.

Музична школа №1 ім.В.Барвінського, м.Тернопіль

І місце

Лукинюк Маркіян

VIІ

Лютова Н.В.

КБУ «Музична школа» №2, м.Чернівці

І місце

Маковій Марія

VI

Каплун В.В.

Музична школа, м.Полонне, Хмельницька область

І місце

Нечитайло Микола

VIІ

Шопа Г.С.

Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького, м.Кам’янець-Подільський

ІІ місце

Пасічник Альбіна

VIІ

Кабацій О.П.

Дитяча музична школа, м.Шепетівка, Хмельницька область

ІІІ місце

Шемчук Ганна

VIІІ

Кабацій О.П.

Дитяча музична школа, м.Шепетівка, Хмельницька область

ІІІ місце

 

– у «старшій» віковій категорії, номінація «альт, віолончель»:

Учень

Клас

Викладач

Школа

Місце

Нечипорук Анастасія

VIІІ

Кузіна Т.В.

Дитяча музична школа, м.Шепетівка, Хмельницька область

ІІмісце

Мосендз Олександра

VIІІ

Дворяк В.Г.

Дитяча музична школа ім.Ф.Ганіцького, м.Кам’янець-Подільський

ІІІ місце

Кляпетура Нестор

VIІІ

Вітковська С.О.

Міська дитяча школа мистецтв, м.Кам’янець-Подільський

ІІІ місце

 

 

Переможці конкурсу нагороджені грамотами, дипломами, подарунками. Конкурс посприяв зростанню виконавської майстерності учнів, популяризації виконавства на струнно-смичкових інструментах, підтримці творчої діяльності обдарованих дітей.

no images were found


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь