Сяйво талантів Хмельниччини на «Перлинковому намисті – 2014»

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

IMG_1540

 

 

 

 

28 квітня 2014 року у м. Дунаївці відбувся традиційний регіональний фестиваль-конкурс юних вокалістів «Перлинкове намисто – 2014».

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва спільно з управлінням культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, Дунаєвецьким районним культурно-мистецьким просвітницьким центром та Дунаєвецькою дитячою школою мистецтв створили незабутнє свято пісні для талановитих дітей Хмельниччини.

Конкурс проходив в трьох номінаціях: естрадний, народний та академічний спів.

Переможцями у номінації «академічний спів» стали:

  • молодша вікова категорія:

І місце – Анна Чайка (Славутська ДШМ)

ІІІ  місце – Уляна Федорчук (Старокостянтинівська ДШМ)

ІІІ місце – Анастасія Швець (Кам`янець-Подільська ДШМ)

ІV місце – Ангеліна Цюрук  (ХДШМ «Райдуга»)

  • середня вікова категорія:

І місце – Марина Витвіцька (Пасічнянська ДМШ)

І місце – Владислав Заяць (Кам`янець-Подільська дитяча хорова школа)

ІІ місце – Дмитро Шуфляк (ХДШМ)

ІІІ місце – Володимир Афіцький (Дунаєвецька ДШМ)

ІІІ місце – Яніна Мельник (Волочиська ДШМ)

ІІІ місце – Валентина Мельничук (Теофіпольська ДМШ)

  • старша вікова категорія:

І місце – Юлія Гренішина (Шепетівська ДМШ)

ІІ місце – Юлія Лавренчук (ХДМШ № 2)

ІІ місце – Олена Дика (Дунаєвецька ДШМ)

ІІІ місце – Роксана Мартон (Шепетівська ДМШ)

ІІІ місце – Юлія Сурушкіна (ХДШМ)

ІІІ місце – Діна Гора (Кам`янець-Подільська ДШМ)

ІІІ місце – Ольга Ржепянська (Кам`янець-Подільська РДМШ)

ІІІ місце – Поліна Зарічна (Старокостянтинівська ДМШ)

ІІІ місце – Олена Самолига (ХДМШ № 2)

Гран-Прі у номінації «академічний спів» отримав Андрій Боршуляк (Кам`янець-Подільська дитяча хорова школа)

У номінації «народний спів»:

  • молодша вікова категорія:

І місце – Наталія Венглюк (Антонінська ДМШ)

ІІ місце – Вікторія Приступа (ЦНВУМ)

ІІІ місце – Марина Лучіцька (Старосинявська ДМШ)

ІІІ місце – Сергій Оцалюк (Антонінська ДМШ)

  • середня вікова категорія:

І місце – Марія Карпець (Волковинська ДМШ № 2)

І місце – Дарина Гингазова (Старосинявська ДМШ)

І місце – Катерина Хижинська (ХДШМ)

ІІ місце – Марія Дзюба (Славутська ДШМ)

ІІІ місце – Акар Ділана (ХДШМ)

ІІІ місце – Оріана Сабій (Хмельницька ДМШ № 2)

ІІІ місце – Наталія Маринчак (Старосинявська ДМШ)

ІV місце – Ярослав Дорошук (Хмельницька ДМШ № 2)

IV місце – Альбіна Прутц (Хмельницька ДМШ № 2)

IV місце – Катерина  Гулевич (Чорноострівська ДМШ)

Гран-Прі у номінації «народний спів» отримала Дарина Цвігунова (Хмельницька ДМШ № 2)

У номінації «естрадний спів» :

  • молодша вікова категорія:

І місце – Марія Боровик (Дунаєвецька ДШМ)

ІІ місце – Анна Чернюк (Хмельницька ДШМ «Райдуга»)

ІІ місце – Олександра Мазур (м. Кам`янець-Подільський)

ІІІ місце – Евеліна Бойчук (Чорноострівська ДМШ)

ІІІ місце – Олеся Лунь (м. Хмельницький)

ІІІ місце – Аріна Ширяєва (Кам`янець-Подільська музична школа ім. Ф. Ганіцького)

ІV місце – Ангеліна Савінська (м. Кам`янець-Подільський)

IV місце – Ольга Макарова (Городоцька ДМШ)

IV місце – Дарина Закринична (Волочиська ДШМ)

  • середня вікова категорія:

І місце – Анастасія Тарнавська (Деражнянська РДШМ)

І місце – Віолетта Тимофієва (м. Кам`янець-Подільський)

І місце – Олег Прокопишен (м. Кам`янець-Подільський)

ІІ місце – Анастасія Герасименюк (м. Хмельницький)

ІІ місце – Аліна Циганюк (Кам`янець-Подільська музична школа ім. Ф. Ганіцького)

ІІ місце – Катерина Золотар (м. Хмельницький)

ІІ місце – Маргарита Гільовська (м. Кам`янець-Подільський)

ІІ місце – Олександр Лівіцький (м. Кам`янець-Подільський)

ІІ місце – Діана Нижник (Дунаєвецька ДШМ)

ІІІ місце – Вікторія Радюк (Городоцька ДМШ)

ІІІ місце – Вікторія Соколовська (Дунаєвецька ДШМ)

ІІІ місце – Дарина Дзебан (м. Хмельницький)

ІІІ місце – Марина Бевзюк (Дунаєвецька ДШМ)

ІІІ місце – Олег Долиняк (Кам`янець-Подільська РДШМ)

ІІІ місце – Аліна Ярова (Дунаєвецька ДШМ)

ІV місце – Діана Дмітрієва (Хмельницька ДМШ № 2)

IVмісце – Каріна Федорова (м. Дунаївці)
IV місце – Каріна Селезньова (м. Хмельницький)
IVмісце – Діана Гандзюк (смт. Нова Ушиця)

  • старша вікова категорія:

І місце – Ліна Моцюк (м. Красилів)

ІІ місце – Марина Юрковська (м. Хмельницький)

ІІ місце – Аала Штенбрехт (м. Старокостянтинів)

ІІІ місце – Анастасія Хрущ (Кам`янець-Подільська музична школа ім. Ф. Ганіцького)

ІІІ місце – Богдан Волковинський (Деражнянська РДШМ)

ІІІ місце – Марина Поліщук (Солобковецька ДМШ)

ІІІ місце – Юлія Ваврашко (Смотрицька ДМШ)

ІІІ місце – Валерія Олійник (м. Хмельницький)

Гран-Прі у номінації «естрадний спів» отримала Анна Мацюк (Дунаєвецька РДШМ)

 

Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та призами.

no images were found

 


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь