Відбувся обласний конкурс читців, присвячений 188-й річниці від дня народження Леоніда Глібова

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

konkurs-Glibov-15

5 березня 2015 року у смт. Чорний Острів Хмельницького району Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва було організовано літературно-мистецьке свято «Дух генія вита Подільським краєм», присвячене 188-й річниці з дня народження видатного українського поета-байкаря Леоніда Івановича Глібов. Свято розпочалося з урочистого відкриття та покладання квітів до погруддя видатного українського байкаря на площі перед Чорноострівським НВК.
В рамках свята у Хмельницькій центральній районній бібліотеці учасникам та гостям заходу було презентовано книжково-ілюстративну виставку «В байках і ліриці живе його душа», всі бажаючі мали змогу відвідати літературно-краєзнавчий музей Леоніда Глібова.
Опівдні стартував обласний конкурс читців імені Леоніда Глібова. Протягом кількох годин 85 учасників у трьох вікових категоріях боролися за першість у майстерності володіння художнім словом.
Дійство завершилося концертною програмою, яку презентували учні Чорноострівської музичної школи, та церемонією нагородження переможців. Гран-прі конкурсу виборов студент Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Андрій Веренчук.
Переможці конкурсу були нагороджені дипломами, отримали грошові премії, виділені народним депутатом України Сергієм Лабазюком, пам’ятні подарунки, а також іменні подяки за участь та перемогу у конкурсі.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ обласного конкурсу читців, присвяченого 188-й річниці від дня народження Леоніда Глібова, стали:

І місце (молодша вікова категорія)       Поляков Нікіта (м. Хмельницький)

ІІ місце (молодша вікова категорія)     Осадчий Владислав (м. Кам’янець-Подільський)

ІІІ місце (молодша вікова категорія)   Конопацький Володимир (с. Мар’янівка)

ІІІ місце (молодша вікова категорія)   Божок Іванна (м. Хмельницький)

ІІІ місце (молодша вікова категорія)   Йолтуховська Софія (м. Хмельницький)

ІV місце (молодша вікова категорія)    Станіславова Діана (м. Хмельницький)

ІV місце (молодша вікова категорія)    Новосядлов Ярослав (с. Райківці)

ІV місце (молодша вікова категорія)    Троян Владислава (смт Чорний Острів)

 

І місце (середня вікова категорія)         Свередюк Дар’я (м. Шепетівка)

ІІ місце (середня вікова категорія)        Ситніков Валерій (м. Кам’янець-Подільський)

ІІІ місце (середня вікова категорія)      Глухонець Вадим (с. Осташки)

ІV місце (середня вікова категорія)       Попенков Євген (м. Хмельницький)

ІV місце (середня вікова категорія)       Левицький Олександр (м. Хмельницький)

ІV місце (середня вікова категорія)       Шерепа Дмитро (м. Хмельницький)

ІV місце (середня вікова категорія)       Дарина Пасічник (м. Хмельницький)

 

І місце (старша вікова категорія)         Прокоф’єв Павло (м. Хмельницький)

І місце (старша вікова категорія)         Ружицький Юрій (м. Кам’янець-Подільський)

ІІ місце (старша вікова категорія)       Хітрова Олександра (м. Кам’янець-Подільський)

ІІІ місце (старша вікова категорія)      Тимошенко Костянтин (м. Кам’янець-Подільський)

ІV місце (старша вікова категорія)      Степанець Ольга (м. Кам’янець-Подільський)

ІV місце (старша вікова категорія)      Молофій Анастасія (м. Кам’янець-Подільський)

ІV місце (старша вікова категорія)      Собчук Ярослав (м. Хмельницький)

ІV місце (старша вікова категорія)      Шерепа Дмитро (м. Хмельницький)

 

«Спеціальний приз журі»            Порфілова Тетяна (с. Аркадіївці) (старша вікова категорія)

«За оригінальне бачення та характерне виконання твору»     Біньковський Ярослав (с. Пирогівці) (середня вікова категорія)

«За проникливе виконання ліричного твору»   Печайко Крістіна (с. Шаровечка) (середня вікова категорія)

«За оригінальність виступу»   Герасименко Андрій (с. Розсоша)

 

ГРАН-ПРІ                                                              Веренчук Андрій (м. Кам’янець-Подільський)


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Comments are closed.