Перший «Талант-Фест» запалив свої зірки

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

yG7QeotXLBk

 

 

 

 

 

 

 

19 жовтня 2015 року фінальний гала-концерт запалив перші 30 зірок мега-проекту «Талант-ФЕСТ»!
Протягом півроку понад 1500 учасників з усіх куточків нашої області сольно та у складі понад 300 творчих одиниць демонстрували свої таланти, виборюючи місце у фіналі проекту «Талант-ФЕСТ-2015», звання найталановитішого і головний грошовий приз у 10 000 гривень. Цього вечора журі обрало кращих серед тридцяти і головного переможця.
Тепер почесне звання фіналіста конкурсу «Талант-Фест-2015» носять:
Олег Швець, Анастасія Матковська, Тетяна Дзюбинська (м. Кам’янець-Подільський)
Віктор Кернер (м. Кам’янець-Подільський)
Діана Молчанкіна (м. Кам’янець-Подільський)
Зразковий колектив сучасного танцю «Колібрі» (м. Городок)
Марія Алєксова (м. Хмельницький)
Діана Панчук (м. Славута)
Брейк-гурт «Big Boys» (смт Летичів)
Анастасія Ковальська (м. Хмельницький)
Анастасія Циплакова (м. Нетішин)
Театр мод «Афродіта» (м. Хмельницький)
Катерина Данілкович (м. Хмельницький)
Зразковий ансамбль танцю «Шарм» (м. Нетішин)
Зразковий вокальний ансамбль «Вернісаж» (м. Нетішин)
Світлана Макогон (с. Бальківці, Волочиський район)
Катерина Золотар (м. Хмельницький)
Ансамбль інструментальної музики «Mixtur» (м. Славута)
Юлія Коваленко (м. Хмельницький)
Анатолій Липко (м. Волочиськ)
Богдан Німець (смт Стара Синява)
Олександр Юрін, Марія Іванюк (м. Шепетівка)
Народний аматорський ансамбль спортивно-бального танцю «Віват» (м. Шепетівка)
Руслана Мороз (м. Хмельницький)
Street workout гурт «Корчагінські соколи» (м. Шепетівка)

Володарі спеціального призу журі:
Ярослав Вишинський та Андрій Виногородський (Зразковий дитячий колектив сучасної хореографії «Сузір’я», м. Волочиськ)
Дарина Кузьмич, Марія Зозулюк, Анастасія Ярощук (Циркова студія «Фантазія», м. Полонне)
Каріна Рейман (м. Хмельницький)

Володар ІІІ премії:
Олег Фокшек (м. Кам’янець-Подільський)

Володар ІІ премії:
Павло Матущак (м. Хмельницький)

Володар І премії:
Чоловіче вокальне тріо «3D» (м. Волочиськ)

Гран-прі:
Зразковий танцювальний колектив «Апельсин» (м. Кам’янець-Подільський)

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до проекту: Сергію Петровичу Лабазюку та його Благодійному фонду «Ми поруч!» за фінансову підтримку і, зокрема, за головний грошовий приз; телеканалам «Ексклюзив» та «ТВ7+» і особисто Анатолію Вінскевичу за інформаційну підтримку;
мудрим і терплячим членам журі за зважені та обґрунтовані рішення! Спасибі всім членам нашої команди за невтомну працю упродовж всього періоду підготовки та реалізації проекту!
Величезна вдячність нашим фіналістам за їх талант і неповторність!

2015-10-21-3376_2 (2) cD3jc-NHu6U j-J6p9EIe7I


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь