Творчі діти «Кришталевої зірки-2015»

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Qam27_DPztg (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже традиційно напередодні Нового року Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва проводить обласний конкурс мистецтв «Кришталева зірка». Цьогоріч 11 грудня 2015 року у Центрі національного виховання учнівської молоді понад 130 творчих одиниць, близько 300 учасників сольно та у складі колективів, демонстрували свої творчі здібності у хореографічному, інструментальному, вокальному жанрах, художньому слові та образотворчому мистецтві у конкурсі «Кришталева зірка-2015». Учасники конкурсу виборювали призові місця, змагалися за спеціальні номінації та призи і були нагороджені іменними конкурсними дипломами, медалями та кубками

Гран-прі:

Довбіус Анастасія, Хмельницька ДМШ № 2

Хореографія:

Солісти, молодша вікова категорія:

1 місце:

Голоднюк Діана, театр танцю «Антарес», м. Хмельницький

Алєксова Марія, театр танцю «Антарес», м. Хмельницький

3 місце:

Соловей Марія, театр танцю «Антарес», м. Хмельницький

Солісти, старша вікова категорія:

2 місце:

Танцюра Дарина, театр танцю «Антарес», м. Хмельницький

4 місце:

Кустріч Вікторія, театр танцю «Антарес», м. Хмельницький

Ансамблі, молодша вікова категорія:

2 місце:

Ансамбль сучасно-бального танцю «VIZAVI», м. Полонне

3 місце:

Хореографічний колектив «Ружичаночка» Хмельницької районної ДМШ

4 місце:

Театр танцю «Антарес», м. Хмельницький

Ансамблі, старша вікова категорія:

1 місце:

Ансамбль сучасно-бального танцю «VIZAVI», м. Полонне

Художнє слово:

Молодша вікова категорія:

2 місце:

Олійник Роман, Хмельницька ДШМ

Цвєтус Анастасія, м. Хмельницький, ДТА

Івашкова Марія, м. Хмельницький, ДТА

Сагайдак Єлизавета, Красилівська ДМШ

3 місце:

Ковальчук-Кримчак Нікіта, Хмельницька ЗОШ № 30

Старша вікова категорія:

1 місце:

Вязьміна Іванна, м. Полонне

Образотворче мистецтво:

Молодша вікова категорія:

1-місце:

Бабій Дарина, м. Хмельницький, ДШМ «Райдуга»

Вараниця Ярослав, м. Хмельницький ДШМ «Райдуга»

Хмельницька Дар’я, Славутська ДШМ

2-місце:

Мосійчук Анастасія, Славутська ДШМ

Серветник Ігор,

Пузан Діана

Циганкова Діана, Кам’янець-Подільська районна ДМШ

3-місце:

Мартинюк Дарина, Славутська ДШМ

Рожкова Неоніла, Славутська ДШМ

Ящишина Владислава, Славутська ДШМ

Швець Юля, Кам’янець-Подільська районна ДМШ

Старша вікова категорія:

1-місце:

Гродська Катерина, Хмельницька ДШМ «Райдуга»

2-місце:

Налісна Яна, Славутська ДШМ

3-місце:

Кравчук Станіслав, Славутська ДШМ

Інструментальний жанр:

Солісти, молодша вікова категорія:

1 місце:

Повозніков Денис, Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М.Трояна

Білоус Ілля, Хмельницька ДМШ № 2

Войтов Назар, Смотрицька ДМШ, Дунаєвецький район

Заграй Анастасія, м. Хмельницький

Оленич Олександр, Деражнянська ДМШ

2 місце:

Кармазін Денис, Полонська ДМШ

Блюсюк Катерина, Хмельницька ДМШ № 1 ім. М. Мозгового

Возна Єлизавета, Красилівська ДМШ

Мицюк Богдана, Смотрицька ДМШ, Дунаєвецький район

Сабадаш Юлія, Ярмолинецька ДМШ

3 місце:

Мотревич Анастасія, Хмельницька ДМШ № 1 ім. М. Мозгового

Федорук Анна, Хмельницька районна ДМШ

Христюк Уляна, Нетішинська міська школа мистецтв

Солісти, старша вікова категорія:

4 місце:

Одріховська Адріана, Летичівська ДМШ

Сковерко Анна, Шарівська ДМШ, Ярмолинецький район

Ансамблі, молодша вікова категорія:

1 місце:

Ансамбль сучасної музики «Кураж», Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А.М.Трояна

2 місце:

Інструментальний ансамбль «Квіти України», Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького

Дитячий зразковий ансамбль скрипалів «Елегія», Хмельницька ДМШ № 2

3 місце:

Дует: Журавська Дарина та Комар Руслана, Красилівська ДМШ

Дует: Сінькевич Марія та Косовська Вероніка, Нетішинська міська школа мистецтв

Тріо флейтистів: Григор’єв Владислав, Марцонь Валерій, Ковальчук Ігор, Хмельницька ДШМ «Райдуга»

Квартет баяністів: Юрчук Юлія, Карпов Богдан, Марчук Олег, Семеняк Назар, Нетішинська міська школа мистецтв

Ансамбль бандуристів «Калиновий цвіт», Нетішинська міська школа мистецтв

Ансамблі, старша вікова категорія:

4 місце:

Дует: Купа Анна та Серветник Юлія, Красилівська ДМШ

Вокал:

Солісти, академічний спів, молодша вікова категорія:

1 місце:

Сінькова Софія, Хмельницька ДМШ № 2

2 місце:

Оленич Євгенія, Нетішинська міська школа мистецтв

Солісти, народний спів, молодша вікова категорія:

3 місце:

Корнійчук Ілля, Хмельницька ДМШ № 2

Сабій Злата, Хмельницька ДМШ № 2

ансамблі, народний спів, молодша вікова категорія:

1 місце:

Дует: Цвігунова Дар’я, Макодзьоб Ганна, Хмельницька ДМШ № 2

3 місце:

Фольклорний колектив «Богодар», м. Хмельницький, ЦНВУМ

Солісти, Естрадний спів, молодша вікова категорія:

1 місце:

Затерка Андрій, Ярмолинецька ДМШ

Алексюк Богдана, Дунаєвецька ДШМ

2 місце:

Камінський Валентин, смт Наркевичі Волочиського району

Олійник Тетяна, Полонська ДМШ

Євчук Дарина, Смотрицька ДМШ, Дунаєвецький район

Мельник Яніна, Волочиська ДМШ

Слободян Анастасія, Шарівська ЗОШ, Ярмолинецький район

Саковський Влад, Деражнянська ДМШ

3 місце:

Чернюк Анна, Хмельницька ДШМ «Райдуга»

Дрик Ольга, Кам’янець-Подільська районна ДМШ

Монастирська Вікторія, Смотрицька ДМШ, Дунаєвецький район

Савицька Дар’я, Хмельницький ЦНВУМ

Абашина Олександра, Деражнянська ДМШ

Схабенко Аліна, Деражнянська ДМШ

Мосьпак Єлизавета

4 місце:

 «Спеціальний приз журі» отримала Алєксова Марія, м. Хмельницький, театр танцю «Антарес»

 

Солісти, естрадний спів, старша вікова категорія:

3 місце:

Яцунь Юлія, Хмельницька районна ДМШ

 

Ансамблі, естрадний спів, молодша вікова категорія:

4 місце:

Вокальний ансамбль Кам’янець-Подільської ДМШ ім. Ф. Ганіцького

0k8QJtGy3qo 3JBJwMwRn7c agB1dSnwQa0 aXHNhWc6nMI c0kgWWDo4Gk exJSpZDWsxA Hhl-FPYNT9o roh2EpIV15Y rYVEqovkgBY


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь