Відбувся обласний огляд-конкурс «Лесина казка», присвячений 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

 

Біля двохсот учасників з різних куточків Хмельниччини представили на суд журі і глядача своє бачення творчості великої української поетеси Лесі Українки. Журі переглядали виступи 72 конкурсантів у номінаціях: «Театральне мистецтво», «Хореографія», «Вокально-хорове мистецтво» та «Художнє читання». У конкурсі взяли участь і 40 майстрів у номінації «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво».

Огляд-конкурс виявив зрослу виконавську майстерність учасників, творчий підхід до виконання твору, індивідуальність його прочитання, бажання молоді вивчати творчість Лесі Українки.

У номінації «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво» нагороди отримали: за 3 місце: Ільїна Олеся (м. Хмельницький), Процюк Дарина (м. Хмельницький), Слободян Павло (м.Хмельницький), Кравець Анастасія (м. Волочиськ), Мокрицька Діана (м. Волочиськ), Семенишина Валерія, Сохрякова Анна, Коляновська Марія, Вдовиченко Вікторія (всі з м. Кам’янець-Подільський).

2 місце вибороли: Замах Дарина (м. Хмельницький), Піх Поліна (м. Хмельницький), Гира Марія (м. Кам’янець-Подільський), Гурин Дарина (м. Волочиськ), Сінькова Марія (м. Волочиськ), Квятковська Людмила (м. Нетішин), Блінова Алла (м. Нетішин) та Радченко Анна (м. Хмельницький).

Переможцями, зайнявши перше місце, стали: Авдикович Оксана, Дилігурська Леся, Довбуш Вікторія (всі з м. Волочиськ), Макарик Алла (м. Нетішин), Рожок Анастасія (м. Хмельницький), Гуменюк Дарина (м. Хмельницький) та Дзюм Надія (Старокостянтинівський район, с. Великий Чернятин).

У номінації «Театральне мистецтво» 4 місце присудили драматичному гуртку с.Лисиче Славутського району, який представляли Оксинчук Вікторія  та Демедюк Людмила та дитячій театральній студії «Летючий корабель» з міста Хмельницького.

3 місце з гідністю виборов театральний колектив з с. Великий Чернятин, що на Старокостянтинівщині.

2 місце посіли: народний аматорський театр Славутського районного будинку культури, дитячий театр «Райдуга» будинку дитячої та юнацької творчості з міста Волочиськ та студенти ІІІ курсу відділення видовищно-театралізованих заходів Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

1 місце розділили: клас основ акторської майстерності «Кома» з міста Полонне та народний аматорський молодіжний театр-студія «Маски» Нетішинського міського палацу культури.

Найбільше конкурсантів було представлено у номінації «Художнє слово». Різного віку, з різноманітним репертуаром, вони усі читали твори Лесі Українки чи написані за мотивами її творчості. Тут 4 місце вибороли: Сагайдак Єлизавета (м. Красилів), Черноконь Катерина (м. Хмельницький), Масна Марина (м. Хмельницький), Дитко Діана (м. Хмельницький), Гаджук Дар’я (с. Війтівці), Янчевська Діана (м. Хмельницький), Пасічник Дарина (м. Хмельницький), Кузьмак Діана (с. Постолівка Волочиського району).

3 місце посіли: Клепацька Діана (м. Старокостянтинів), Ядуха Злата (м. Хмельницький), Піонтковська Дарія (м. Хмельницький), Бартвіцький Тарас (с. Верхняки Старокостянтинівського району), Соболєва Євгенія (м. Хмельницький), Устімова Анна (м. Шепетівка).

2 місце журі присудило: Хвиль Вікторії (м. Кам’янець-Подільський), Володкевич Валентині (с. Бутівці Старокостянтинівського району), Сушко Ігорю (м. Хмельницький), Божок Іванні (м. Хмельницький), Собчуку Ярославу (м. Хмельницький), Гурфінкель Єлизаветі (м. Хмельницький), Федосєєвій Катерині (м. Шепетівка), Гаврилюк Анні (м. Кам’янець-Подільський).

Дипломи І ступеню отримали: Левшун Анна (м. Хмельницький), Свередюк Дар’я (м. Хмельницький), Денисюк Софія (м.Славута), Левицький Олександр (м. Хмельницький), Ільїнська Жанна (м. Хмельницький), Дембіцька Ганна (с. Залужжя Білогірського району).

Потужно прозвучали й виступи конкурсантів у номінації «Вокально-хорове мистецтво». 4 місце тут розділили: квартет «Окрилені піснею» Хмельницького районного будинку культури, Дубчак Валерія (м. Кам’янець-Подільський), народний аматорський ансамбль народної пісні та музики «Полонь» (м. Полонне) та Мазурок Анастасія (м. Красилів).

3 місце посіли: Андрійчук Юлія (м.Красилів), народний аматорський фольклорний ансамбль «Красоля» (м. Полонне) та Гаєвська Євгенія (м. Полонне).

2 місце отримали: народний аматорський ансамбль народної музики «Не журись» (м. Полонне) та Тимчук Юлія (м. Кам’янець-Подільський).

Беззаперечним переможцем у даній номінації став народний аматорський хор «Мелос» Волочиського районного будинку культури «Гармонія».

Хореографічне мистецтво представляли 4 творчих колективи. 3 місце розділили зразковий хореографічний колектив «Ружичаночка» Хмельницької районної дитячої музичної школи та хореографічний ансамбль «Сузір’я» (м. Кам’янець-Подільський). 2 місце присуджено колективу сучасного танцю «Шок-денс» Хмельницької дитячої школи мистецтв, а 1 місце за одноголосним рішенням журі посів народний художній колектив України ансамбль танцю «Подолянчик» (м. Хмельницький).

Гран-прі огляду-конкурсу «Лесина Казка» цілком заслужено отримав Володимир Полупан з с. Стецьки Старокостянтинівського району. Він просто зачарував усіх своєю енергетикою, майстерністю та емоційністю виконання твору.

 

DSC00539 DSC00575 DSC00635


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь