Відбувся регіональний фестиваль-конкурс вокалістів «Перлинкове намисто»

Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

DSCN6866

 

 

 

 

 

 

 

 

Минуло два роки з часу проведення попереднього регіонального фестивалю-конкурсу вокалістів «Перлинкове намисто». Увесь цей період на вокальних відділах початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Хмельниччини проводилась серйозна робота викладачів з юними вокалістами, вдосконалювався рівень  підготовки і виконавська майстерність учнів.

З метою виявлення і підтримки юних талантів, підвищення виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, популяризації вокальних творів українських, зарубіжних композиторів 20 квітня 2016 року у м. Дунаївці успішно відбувся сьомий регіональний фестиваль-конкурс юних вокалістів «Перлинкове намисто-2016».

Організатори фестивалю-конкурсу: управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, відділ культури Дунаєвецької районної держадміністрації, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва, Дунаєвецький міський культурно-мистецький, просвітницький центр, Дунаєвецька дитяча школа мистецтв.

У сьомому регіональному фестивалі-конкурсі «Перлинкове намисто» взяли участь понад 170 юних вокалістів, у номінаціях «Академічний спів», «Народний спів» та «Естрадний спів».

Програма конкурсу була насиченою та цікавою. В рамках фестивалю-конкурсу відбулись урочисте відкриття, святковий концерт, конкурсні прослуховування учасників. Завершилась творча мистецька акція  нагородженням переможців. У гала-концерті  взяли  участь переможці конкурсу .

Оцінювало  конкурсні виступи учасників авторитетне  журі у складі: голови журі – народнї артистки України, солістки Хмельницької обласної філармонії Марії Ясіновської, членів журі –  завідуючої сектором управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації Світлани Цимбалюк, директора Хмельницького ОНМЦКіМ, заслуженого діяча мистецтв України Анатолія Бєлєванцева, заступника директора Хмельницького ОНМКЦіМ, заслуженого працівника культури України Таїсії Стан, викладачів відділу «Спів» Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби Лариси Гавриленко та Ігоря Грінькевича, фіналістки телевізійного проекту «Народна зірка» Тетяни Фтемової, лауреата Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, директора фестивалю «Опера в мініатюрі», засновниці клубу пошановувачів оперного мистецтва Олени Лютаревич, лауреата багатьох конкурсів, учасника дитячого Євробачення Андроніка Алєксаняна.

Переможцями фестивалю-конкурсу стали:

в номінації «Академічний спів» :

Чайка Анна – Гран-прі;

Якимчук Вікторія – ІІ місце (Славутська ДШМ);

Сінькова Софія – І місце (Хмельницька ДМШ №2);

Довбіус Анастасія – І місце (Хмельницька ДМШ №2);

Лазоренко Владислав – І місце (Хмельницька ДШМ);

Цюрук Ангеліна – ІІ місце;

Габай Євген, Нагорна Олександра – ІІІ місце (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);

Акимович Анна – ІІ місце (Кам’янець-Подільська міська дитяча хорова школа);

Загородня Анастасія – ІІ місце (Ізяславська ДШМ);

Гошко Анна – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім. Ф.Ганіцького);
Шевчук Анна – ІІІ місце (Шепетівська ДМШ);

Стрихарчук Степан – ІІІ місце (Солобковецька ДМШ);

Федорчук Наталія – ІІІ місце (Старосинявська ДМШ);

в номінації «Народний спів»:

Лучіцька Марина – І місце, Маринчак Наталя – ІІ місце (Старосинявська ДМШ);

Цвігунова Дар’я – І місце, Сабій Оріана – ІІ місце (Хмельницька ДМШ №2);

Власюк Анюта – І місце, Горбатюк Вікторія – ІІ місце, Мирончук Вікторія, Галімська Поліна – ІІІ місце (Славутська ДШМ);

Осика Софія, Давидюк Катерина – ІІ місце, Мельник Анна – ІІІ місце (Хмельницька ДШМ);

Мазурок Анастасія – ІІІ місце (Красилівська ДМШ);
Процюк Тетяна – ІІІ місце (Пасічнянська ДМШ);

в номінації «Естрадний спів»:

Гринчевська Каріна – Гран-прі, Рубановська Каріна – ІІ місце, Молярчук Ангеліна – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська міська ДШМ);

Мазур Олександра, Бойко Олександра – І місце, Ковалюк Вікторія, Хрущ Анастасія – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім.Ф.Ганіцького;

Вознюк Єлизавета – І місце, Глюзіцька Софія, В’ялушкін Артур – ІІІ місце (Старокостянтинівська ДМШ ім. М.Кондратюка);

Мацюк Анна, Тарнавська Анастасія – І місце, Абраменко Богдана, Волковинський Богдан – ІІ місце, Мостинець Яна – ІІІ місце (Деражнянська районна ДШМ);

Янович Софія – І місце (ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»);

Долиняк Олег – І місце, Прокопишен Олег – ІІІ місце (Кам’янець-Подільська районна ДШМ);

Андрійчук Юлія – І місце, Молчанова Аліна – ІІ місце, Куплевич Катерина – ІІІ місце (Красилівська ДМШ);
Черняєва Вірсавія – ІІ місце, Чернюк Анна – ІІІ місце (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);

Пищаль Поліна, Соколовська Вікторія – ІІ місце, Алексюк Богдана, Цикра Марина – ІІІ місце (Дунаєвецька ДШМ);

Орищук Христина – ІІ місце (Городоцька ДМШ);
Гингазова Дарина – ІІ місце (Старосинявська ДМШ);
Ваврашко Юлія – ІІ місце (Чемеровецька ДМШ);
Гандзюк Діана – ІІІ місце (Новоушицька ДМШ);
Затерка Андрій – ІІІ місце (Ярмолинецька ДШМ);

Любашевська Каріна – ІІІ місце (Шепетівська ДМШ).

Вітаємо переможців!

Щиру подяку Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва висловлює Дунаєвецькій міській об’єднаній територіальній  громаді в особі Заяць Веліни Владиславівни, помічнику народного депутата України О.Гереги Ткаченко Уляні Вікторівні, начальнику відділу культури Дунаєвецької райдержадміністрації Сироті Леоніді Олександрівні, міському культурно-мистецькому, просвітницькому центру (директор Паштепа І.П.), директору Дунаєвецької дитячої школи мистецтв Грідіну Сергію Віталійовичу та педагогічному колективу.

Найважливіший здобуток фестивалю-конкурсу «Перлинкове намисто» – це особлива піднесена атмосфера,  який  став святом для учнів, викладачів та батьків.

 

DSCN6792 DSCN6796 DSCN6804 DSCN6835 DSCN6861


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь