Відбувся обласний відкритий фестиваль-конкурс “Я-Артист”!

Я Артист
Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Я – Артист!!!

     З кожним роком активізується робота Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва на ниві розкриття і підтримки обдарованих та талановитих людей різного віку. Значну частину цієї роботи складають різножанрові фестивалі та конкурси. Однією з таких потужних мистецьких акцій став обласний відкритий фестиваль – конкурс «Я – Артист», який пройшов 5 – 6 листопада 2018 року, у якому прийняли участь 109 конкурсантів.

     5 листопада в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького свій талант демонстрували колективи та солісти вокального й хореографічного жанрів, а 6 листопада зал Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва сповнився дзвінкоголосими читцями та інструменталістами.

     Багаточисельне та професійне журі досить високо оцінило доробки конкурсантів. Отже, результати фестивалю:

Вокальний жанр

Голова журі:

Андрій Клименко – директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Члени журі:

Таїсія Стан – заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Тетяна Рябініна – співачка, учасниця «Голос країни», «Х-фактор», артистка Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького

Оксана Турчак  – завідувач організаційно-масовим відділом Славутського будинку дитячої творчості

Вокальний жанр (7-12 років)

1 місце

Відрук Марія, м.Славута, Викладач – Оксана Турчак

2 місце

Кривенко Марія, Старокостянтинівська ДМШ ім. М. Кондратюка, Викладач – Діна Середюк

2 місце

Молодоженя  Микола, Полонська ДМШ, Викладач – Інга Бистрицька

3 місце

Баранська Дарина, Полонська ЗОШ І – ІІІ ст.,Викладач – Євген Баранський

3 місце

Гуменюк Даша, дитяча музична школа Понінківської селищної ради, Викладач – Ірина Шевчук

 

Вокальний жанр (13 – 18 років)

1 місце

Сопільник Дарія, Кам’янець-Подільська ДШМ, Викладач – Олена Гнатюк

2 місце

Гончаровська Ангеліна, Шепетівська ДМШ, Викладач – Ірина Гурська

2 місце

Легка Оксана, Шепетівська ДМШ, Викладач – Людмила Легка
2 місце

Ломай Ксенія, Городоцька ДМШ, Викладач – І. Копицяк

2 місце

Ястремська Вероніка, Городоцька ДМШ, Викладач – І. Копицяк
3 місце

Гайчук Анастасія, Волочиська ДШМ, Викладач – Катерина Малащук, Концертмейстер – Світлана Макогон

3 місце

Згерська Софія, Староостропільська ДМШ, Викладач – Іван Гуменюк

3 місце

Максимчук Каріна , Староостропільська ДМШ, Викладач – Іван Гуменюк

 

Вокальний жанр (18+)

1 місце

Разінець Інна, Чемеровецька ДМШ

 

Хореографічний жанр

Голова журі:

Андрій Клименко – директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Члени журі:

Таїсія Стан – заступник директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Людмила Мєзєнцева – методист відділу з навчально-методичної роботи дитячих мистецьких шкіл Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Олег Панасюк  – артист балету Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького

Валентина Мандзій – художній керівник Зразкового художнього колективу ансамблю танцю “Веснянка ” та народного молодіжного ансамблю танцю “Веснянка”, заступник Голови місцевого творчого осередку Національної хореографічної спілки України в Хмельницькій області, лауреат Хмельницької міської премії імені Богдана Хмельницького.

 

Хореографічний жанр (7-12 років)

1 місце

Ліза Венгер, Школа класичного та сучасного танцю «Pinna Ballet», м.Хмельницький, Керівники – Віталій та Азіза Килим

1 місце

Червончук Софія, солістка хореографічної студії «ART-CLASSIC» Хмельницького обл.муз.драм.театру ім. М. Старицького, Керівник – Дар’я Ярошенко
2 місце

«ARTCLASSIC» – Хореографічна студія (7 учасників) – Композиція «Заметіль», Хмельницького обл. муз. драм. театру ім. М. Старицького, Керівник – Дар’я Ярошенко

2 місце

Левченко Олена-Кіра, солістка хореографічної студії «ART-CLASSIC» Хмельницького обл.муз.драм.театру ім. М. Старицького, Керівник – Дар’я Ярошенко
2 місце

«Радість Поділля» – Хореографічний ансамбль, Полонська ДМШ, Керівник – Сергій Будник

2 місце

 Анна Васильчук – солістка «Театр танцю Л.М.», (Благодійний фонд «Світ мистецтв» м. Хмельницький), Керівник – Лариса Дриваленко
3 місце

«Калинове намисто»Танцювальний колектив, Ярмолинецька ДШМ, Керівник – Юлія Акулінушкіна

3 місце

Колесник Валерія, солістка хореографічної студії «ART-CLASSIC» Хмельницького обл.муз.драм.театру ім. М. Старицького, Керівник – Дар’я Ярошенко

 

Художнє читання

Члени журі:

Анатолій Бєлєванцев – Заслужений діяч мистецтв України, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Чорноострівської ОТГ, викладач студії мистецтв «Перша Театральна Академія»

Олена Сосніна – завідувач відділом народної творчості Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Марина Семенюк  – головний режисер Хмельницького міського будинку культури

Дмитро Гусаков  – головний режисер Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького

 Ярослав Кузик – актор драми, артист Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького

 

Художнє читання  (7-12 років)

1 місце

Кваченко Злата, Хмельницька ДШМ, Викладач – Олена Лежанська

2 місце

Сис Вікторія, Хмельницька ДШМ, Викладач – Олена Лежанська
2 місце

Цвєтус Анастасія, Хмельницька ДШМ, Викладач – Анатолій Тітов

3 місце

Москалець Анастасія, Хмельницька ДШМ, Викладач – Олена Лежанська

3 місце

Театральний колектив «ФартАрт», Будинок культури Полонської міської ради ОТГ, Викладач – Юлія Висоцька

 

Художнє читання  (13-18 років)

1 місце

Басіста Анна, Хмельницька ДШМ, Викладач – Олена Лежанська

2 місце

Чуловський Богдан, Хмельницька ДШМ, Викладач – Анатолій Тітов
3 місце

Пекарська Єлізавета, Хмельницька ДШМ, Викладач – Олена Лежанська

3 місце

Пірог Ярослав, Хмельницька ДШМ, Викладач – Анатолій Тітов

1 місце – Театральний клас Лежанської, Хмельницька ДШМ, Керівник – Олена Лежанська 

 

Інструментальний жанр

Голова журі:

Андрій Клименко – директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

Члени журі:

Ірина Соболєва – викладач, концертмейстер  Хмельницького музичного коледжу ім.В.Заремби, лауреат міжнародних конкурсів

Валентин Соболєв – викладач  Хмельницького музичного коледжу ім.В.Заремби

Федір Полійчук – методист Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, викладач студії мистецтв «Майстерня зірок» та «Перша театральна академія»

Олександр Серветник – провідний методист Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва

 

Інструментальний жанр (7 – 12 років)

1 місце

Желязко Софія (фортепіано), Нетішинська міська школа мистецтв, Викладач-методист – Людмила Деркач

1 місце

Кучменко Павло (фортепіано), Летичівська ДМШ, Викладач – Лариса Лобода
1 місце

Луцик Юрій (гітара), Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького, Викладач – Віктор Рябчук

1 місце

Токарєва Єлизавета (флейта), Нетішинська міська школа мистецтв

Викладач-методист, заслужений працівник культури України – Іванна Сиваківська

1 місце

Дует – Токарєва Анна (фортепіано), Токарєва Єлизавета (флейта),

Нетішинська міська школа мистецтв, Викладач-методист, заслужений працівник культури України – Іванна Сиваківська, викладач – Оксана Кацан

2 місце

Ансамбль народної музики – «Візерунок», Летичівська ДМШ, Керівник – Валентина Горбатюк
2 місце

Кіянчук Софія (скрипка), Нетішинська міська школа мистецтв, Викладач – Галина Нестерук, Концертмейстер – Анастасія Христюк

2 місце

Підлісний Максим (фортепіано), Новоушицька ДМШ, Викладач – Тетяна Танасійчук
2 місце

Хвостова Олександра (фортепіано), Нетішинська міська школа мистецтв, Викладач-методист – Людмила Деркач

2 місце

Дует саксофоністів – Волошин Владислав, Шведов Ілля, Ярмолинецька ДШМ, Викладач – Валерій Пйонтик
2 місце

Садовська Олександра, Городоцька ДМШ, Викладач – С.Бойко

2 місце

Комар Руслана, Журавська Даша (фортепіано),

 

Інструментальний жанр (13 – 18 років)

1 місце

Демченко Вероніка (фортепіано), Полонська ДМШ, Викладач – Тетяна Чувічкіна

1 місце

Дует ксилофоністів «Резонатор», Андрій Данилюк та В’ячеслав Ромашок, Красилівська ДШМ

Старший викладач – Анатолій Ткачук

1 місце

Смик Віталій (фортепіано), Городоцька ДМШ, Викладач – Н.Мороз

2 місце

Паламарчук Ірина (фортепіано), Летичівська ДМШ, Викладач – Лариса Лобода
3 місце

Ансамбль скрипалів «Adagio», Кам`янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв,

Викладач – Оксана Бордюк, Концертмейстер – Інна Луценко

3 місце

Гольник Марія (фортепіано), Городоцька ДМШ, Викладач – Н.Мороз

3 місце

Яровий Максим (синтезатор), Чемеровецька ДМШ, Викладач – Андрій Крижанівський

 


Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь