З любов’ю створені картини, мов іскри вічного життя… Т.Г. Шевченку присвячується…

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва

0
()

З любов’ю створені картини, мов іскри вічного життя… Т.Г. Шевченку присвячується…

  Хмельницький ОНМЦКіМ успішно організував проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості”Об’єднаймося ж, брати мої!” присвяченого творчості великого поета, письменника і художника Тараса Шевченка.

    Традиційно, конкурс проводиться у двох номінаціях: «образотворче мистецтво», де свій доробок представили 145 учнів та «декоративно-прикладне мистецтво» – 79 учнів мистецьких шкіл області.

    Експозицію виставки робіт учасників конкурсу розміщено у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, яка активно співпрацює з центром. З 4 лютого 2020 року цю барвисту виставку можуть відвідати і жителі міста, і учні, викладачі мистецьких шкіл.

    Конкурсні роботи оцінювало журі у складі: Павлович Яків Мар’янович, Стан Таїсія Сергіївна, Ільїнський Валентин Михайлович, Бучківська Галина Вікентіївна, Барабаш Марія Владиславівна, Дар’їна Дарина Миколаївна.

    За рішенням журі переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» стали:

В номінації «образотворче мистецтво»:

    Козак Софія Василівна – Кам’янець-Подільська міська дитяча художня школа, 7 клас, “Ой заграли музиченьки” (Щербина Т. В.)

    Волошина Марія – Дунаєвецька ДШМ, 2 клас, “Та неоднаково мені…” (Островський О.Г.)

    Галачинська Вікторія – Кам’янець-Подільська міська дитяча художня школа, “Думи мої…” (Дегтяр К. Б.)

    Івасик Уляна – ХДШО та ДПМ, “У долині” (Єрьоменко Н.Ю.)

    Фабинюк Дарина – Старокостянтинівська ДХШ, 5 клас, “Наш рід великий і могутній” (Кошуба В.Т.)

    В номінації «декоративно-прикладне мистецтво»:

    Полінкаш Андрій – Ярмолинецька ДШМ,  2 клас, “Коляда” (Остапчук Н.О.)

    Банас Оксана – Городоцька ДХШ, 5 клас, “Сестри, мої сестри…” (Марчук О.Є)

    Хімчук Артур – Волочиська ДШМ, творча майстерня “Дивосвіт”, “Наша слава козацькая не вмре, не поляже”( Авдикович О. М.)

     Горват Ольга – Городоцька ДХШ, 5 клас, “Україна колядує” (Марчук О.Є)

Читайте також  Обговорено питання охорони культурної спадщини Хмельниччини

    Кірпа Діана – Старокостянтинівська ДХШ, 3 клас, “Бабусині мальви”(Стецька Г.М.)

    Ці учні будуть відзначені дипломами лауреатів та подарунками 25 лютого, під час урочистостей, котрі відбудуться у Хмельницькій ДШО та ДПМ.

Світлини 10 робіт-переможців будуть направлені в м. Київ у Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, для участі у IV заключному етапі конкурсу.

Журі також відзначили кращі творчі роботи 50 учнів дипломами.

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу! Бажаємо творчих злетів, розквіту талантів, наснаги та нових перемог!

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва

Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка / 5. Количество оценок:

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись