Результати І Відкритого фестивалю-конкурсу аматорських театрів «Шарварок на Хмельниччині»

5
(5)

З першого липня по тридцяте вересня 2020 року в онлайн-режимі проходив І Відкритий фестиваль-конкурс аматорських театрів «Шарварок на Хмельниччині». Хоч він вийшов не таким, як планувалося, проте подарував задоволення членам журі та організаторам чудовими учасниками.

Загалом заявки на участь подали 40 творчих одиниць у наступних номінаціях: драматичні вистави (театральні колективи та студії), драматичні вистави малі форми (театральні колективи та студії), циркові колективи, художнє читання та лялькові театри різних вікових категорій. У фестивалі-конкурсі взяли участь не лише виконавці з Хмельниччини, ми мали змогу познайомитися з театральними колективами Полтавщини, Івано-Франківщини, Київщини, Львівщини та Закарпаття.

Нажаль не всі посилання відкрилися і тому не було технічної можливості переглянути всі заявлені вистави.

Переможців визначено таким чином:

Номінація «драматичні вистави (театральні колективи та студії)»

Змішана вікова категорія:

3 місце – Народний аматорський театр мініатюр Білогірського районного будинку культури;

3 місце – Самодіяльний драматичний колектив «Вибрики» Проценківського сільського клубу Зіньківського району Полтавської області;

2 місце – Народний аматорський драматичний колектив Яблунівського сільського будинку культури Деражнянського району;

1 місце – Народний аматорський театр «Дзеркало» Хмельницького міського будинку культури;

1 місце – Народний аматорський молодіжний театр-студія «Маски» КЗ «Палац культури міста Нетішина» (вистава «Собака»);

1 місце – Народний аматорський народний театр Віньковецького районного будинку культури.

Вікова категорія від 26 років:

2 місце – Колектив батьків вихованців дитячої театральної студії «16-» Косівського районного центру дитячої творчості Івано-Франківської області;

1 місце – Народний аматорський молодіжний театр-студія «Маски» КЗ «Палац культури міста Нетішина» (вистава «Колишні сестри»);

Вікова категорія 17 – 25 років:

1 місце – Навчальна театральна лабораторія КЗ вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради;

Вікова категорія 14 – 16 років:

3 місце – Театральний гурток КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнянського району Київської області (вистава «Жартівниця»);

Читайте також  У місті Шепетівці проведено регіональне свято танцю «Золоте коло».

3 місце – Театральний гурток КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнянського району Київської області (вистава «По-модньому»);

1 місце – Народний аматорський молодіжний театр-студія «Маски» КЗ «Палац культури міста Нетішина» (вистава «Новорічний настрій»);

Вікова категорія 11 – 13 років:

3 місце – Театральний гурток КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнянського району Київської області;

1 місце – Театральна студія «16-» Косівського районного центру дитячої творчості Івано-Франківської області.

Номінація «Драматичні вистави (театральні колективи та студії) малі форми»

Змішана вікова категорія:

3 місце – Рахімов Файзіддінджон, Ленюк Андрій, Туркот Михайло Антонінського Будинок культури (сценка «Прапорщик»);

3 місце – Бакутова Антоніна, Туркот Михайло, Рахімов Файзіддінджон, Кондратюк Катерина, Шум Валентин Антонінського Будинок культури (сценка «Натурщиця»);

2 місце – Театральний колектив «Казковий дивокрай» клуб села Новолабунь;

2 місце – Середюк Ігор, Рахімов Файзіддінджон, Шум Валентин, Туркот Міша Антонінського Будинок культури (сценка «Козаки»);

2 місце – Рахімов Файзіддінджон, Ленюк Андрій, Туркот Михайло Антонінського Будинок культури (сценка «Згорів кінескоп»);

Вікова категорія від 26 років:

2 місце – Боцюн Василь, Кондратюк Катерина Антонінського Будинок культури (сценка «Стрептиз для пенсіонерів»);

Вікова категорія 17 – 25 років:

2 місце – Ростислав Ковалишен Віталіна Ніколайчук – солісти народного аматорського театру Кам’янець-Подільського міського Будинку культури;

2 місце – Анна Баб’яр, Віталіна Ніколайчук, Олександра Мусько – солісти народного аматорського театру Кам’янець-Подільського міського Будинку культури;

Номінація «Циркові колективи»

Змішана вікова категорія:

3 місце – Клоуни «Три товстуни і Вікі» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ (реприза «Вихід з кульками»;

2 місце – Клоуни «Три товстуни і Вікі» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ (реприза «Акордеон»»;

2 місце – Клоуни «Три товстуни і Вікі» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ (реприза «Ніззя»;

Читайте також  Відбулось нагородження  переможців  ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням

Вікова категорія 14 – 16 років:

3 місце – Марія Зозулюк – солістка народної аматорської циркової студії «Фантазія» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ (Повітряна гімнастика на обручі);

2 місце – Марія Зозулюк – солістка народної аматорської циркової студії «Фантазія» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ (Повітряна гімнастика на полотнах);

Вікова категорія до 10 років:

3 місце – Народна аматорська циркова студія «Фантазія» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ

Номінація «Художнє читання»

Змішана вікова категорія:

2 місце – Драматичний колектив «ФартАрт» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ;

Вікова категорія від 26 років:

2 місце – Середюк Ігор Антонінського Будинку культури;

Вікова категорія 14 – 16 років:

3 місце – Народний аматорський театр-студія «Браво» Шепетівського міського будинку культури (вистава «Квітневі чари»);

2 місце – Народний аматорський театр-студія «Браво» Шепетівського міського будинку культури (вистава «Літо і дим»);

2 місце – Самокіщук Юлія Театральна студія «16-» Косівського районного центру дитячої творчості Івано-Франківської області;

Вікова категорія 11 – 13 років:

3 місце – Тарасюк Софія Театральна студія «16-» Косівського районного центру дитячої творчості Івано-Франківської області;

1 місце – Пророчук Іванко Театральна студія «16-» Косівського районного центру дитячої творчості Івано-Франківської області;

Вікова категорія до 10 років:

2 місце – Лівшун Міная Студія естрадної мініатюри «Браво» КЗ «Палац культури міста Нетішина».

Номінація «Лялькові театри»

Змішана вікова категорія:

1 місце – Театр «Казка» Червоноградського Народного дому Львівської області.

Гран-прі

Бондарук Андрій Студія естрадної мініатюри «Браво» КЗ «Палац культури міста Нетішина».

Також журі встановили спеціальні дипломи фестивалю-конкурсу

«Кращий режисер»:

Дмитро Гусаков (Народний аматорський театр «Дзеркало» Хмельницького міського будинку культури);

Оксана Воропанова (Народний аматорський молодіжний театр-студія «Маски» КЗ «Палац культури міста Нетішина»);

Читайте також  Творчий тандем Івана Пустового та Наталії Каськової

Вероніка Тищук (Навчальна театральна лабораторія КЗ вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради);

Ольга Ялтусевич (Народний аматорський народний театр Віньковецького районного будинку культури);

Інна Семенків (Народний аматорський театр Кам’янець-Подільського міського Будинку культури);

Галина Червінська (Народний аматорський театр-студія «Браво» Шепетівського міського будинку культури);

Юлія Висоцька (Драматичний колектив «ФартАрт» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ).

«Кращий педагог»:

Світлана Степанюк (Студія естрадної мініатюри «Браво» КЗ «Палац культури міста Нетішина»);

Віктор Черняк (Клоуни «Три товстуни і Вікі» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ);

Галина Попова (Народна аматорська циркова студія «Фантазія» Будинку культури Полонської міської ради ОТГ).

Усі переможці будуть нагороджені дипломами та кубками Фестивалю-конкурсу.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 5

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись