Вітаємо переможців Регіонального онлайн-конкурсу юних вокалістів «Перлинкове намисто-2020»!

1
(1)

У десятому Регіональному онлайн-конкурсі юних вокалістів «Перлинкове намисто-2020» взяли участь 223 юних вокалістів та 25 ансамблів.

Конкурс проходив у трьох номінаціях: академічний, народний та естрадний спів. Учасники поділялись на три вікові категорії: молодша (6-9 років), середня (10-12 років), старша (13-16 років).

Склад учасників онлайн-конкурсу за номінаціями був таким: академічний спів –  60 учасників,  народний спів – 14 учасників,  естрадний спів – 149 учасників.

Цьогоріч юні вокалісти на розгляд журі подавали відео своїх виступів, адже конкурс проходив у онлайн форматі.

 

Отже, за рішенням журі

володаркою ГРАН-ПРІ

конкурсу стала учениця Кам’янець-Подільської ДМШ ім. Ф. Ганіцького

КОЛЕНДЗЯН ВЛАДИСЛАВА.

.

Призові місця отримали:

І місце

Петровський Максим (Ізяславська ДШМ);

Войтюк Анна (Теофіпольська ДМШ);

Чайка Анна (Славутська ДШМ);

Лучкова Єлизавета (ДМШ №35, м. Київ);

Войткова Дар’я (Центр національного виховання учнівської молоді, м.Хмельницький);

Євчук Дарина (Смотрицька ДМШ);

Кобрін Тетяна (Хмельницька ДМШ №3);

Філімончук Єлизавета (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Гошко Єлизавета (Кам’янець-Подільська міська ДШМ);

Лаврентьєва Анастасія (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Ванюшкін Ерік (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Лєскова Кіра (Хмельницька ДШМ);

Мазур Олександра (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Ковалюк Вікторія (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького).

 

ІІ місце         

Марчук Аполінарія (Хмельницька ДШМ);

Марчук Максим (Славутська ДШМ);

Коваль Вероніка (Хмельницька ДМШ №2);

Друзь Лілія (Ізяславська ДШМ);

Нарольська Елліна (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Мрих Анна (Дунаєвецька ДШМ);

Бриндікова Софія (Хмельницька ДШМ);

Подоляк Софія (Антонінська школа мистецтв);

Крушинська Анастасія (Центр національного виховання учнівської молоді, м.Хмельницький);

Ставнича Богдана (Старосинявська ДМШ);

Ситник Евеліна (КЗ Солобковецька ДМШ);

Глазер Моніка (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Грушковський Богдан (Кам’янець-Подільська міська ДШМ);

Нечипорук Людмила (Шепетівська ДМШ);

Ситник Каріна (Хмельницький музичний коледж ім. В.І.Заремби);

Льовкіна Катерина (Хмельницька ДШМ «Райдуга»).

 

ІІІ місце        

Манзюк Володимир (Хмельницька ДМШ №2);

Ішмуратов Максим (Славутська ДШМ);

Войціцький Олександр (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Нетеча Всеволод (Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа);

Черевата Еріка (Хмельницька ДМШ №2);

Сугай Мирослава (Хмельницька ДМШ №2);

Базан Дар’я (Славутська ДШМ);

Гандзюк Дар’я (Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа);

Якушевська Анна (Ізяславська ДШМ);

Босюк Вікторія (Хмельницька ДМШ №2);

Корній Наталія (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Трубайчук Вікторія (Хмельницька ДШМ);

Доценко Вероніка (Хмельницька ДМШ №3);

Кузик Юліана (Кам’янець-Подільська районна ДШМ);

Марчук Анфіса (Кам’янець-Подільська зразкова студія «Невгамовні»);

Білявська Марія (Понінківська ДМШ);

Кучинська Софія (Понінківська ДМШ);

Валігурський Артем (Хмельницька ДШМ);

Кривець Марія (КЗ Солобковецька ДМШ);

Чернюк Анна (Хмельницька ДШМ «Райдуга»);

Гусєв Денис (Красилівська ДШМ);

Вовкович Каріна (Кам’янець-Подільська районна ДШМ);

Жукова Анастасія (Музична школа №2, м. Чернігів);

Мохнач Марина (Ріпкинський районний центр дитячої та юнацької творчості, смт Ріпки, Чернігівська обл.);

Коновалюк Владислава (Хмельницька ДМШ №2).

            Серед ансамблів перемогу вибороли:

І місце           

Зразковий дитячий фольклорний гурт «Родовід» (Антонінська школа мистецтв);

Тріо «Fusion» (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького).

 

ІІ місце         

Дует у складі Федоровської Валерії та Куян Роксолани (Хмельницька ДМШ №2);

Фольклорний гурт «Богодар» (Центр національного виховання учнівської молоді, м.    Хмельницький);

Дует «The Best» (Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького);

Дует у складі Ангеліни та Анжеліки Тертишні (Кам’янець-Подільська районна ДШМ).

 

ІІІ місце        

Молодша вокальна група «Краплинки» (Антонінська школа мистецтв);

Тріо у складі Олени Морозової, Христини Стрихар та Катерини Язловіцької (Жванецький СБК);

Старша вокальна група «Барви» (Красилівська ДШМ).

 

Переможці онлайн-конкурсу юних вокалістів будуть нагороджені дипломами, кубками та подарунками.

Щоденна праця виконавця – це обов’язкова складова таланту, неможливо здобути перемоги без кропіткої роботи, зусиль та терпіння.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо всім учасникам та викладачам мистецьких шкіл подальших успіхів, невичерпного оптимізму, натхнення!

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 1 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись