Найщиріші вітання переможцям Відкритого онлайн-конкурсу виконавців на народних інструментах «Музичний калейдоскоп»!

4
(3)

З 01 грудня по 25 грудня 2020 року в Хмельницькому ОНМЦКіМ проходив Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах

«Музичний калейдоскоп».

Розвиток виконавської майстерності, виявлення обдарованих учнів у класах народних інструментів, активізація творчої роботи викладачів, популяризація виконавства на народних інструментах,- такі складові визначили мету творчого змагання.

Учасники онлайн-конкурсу презентували свої творчі досягнення у номінаціях «Бандура» (інструменталісти, вокалісти), «Сопілка», «Домра», «Гітара», «Балалайка», «Баян, акордеон», ансамблі малих форм у двох вікових категоріях – молодшій та старшій. Цьогоріч до конкурсної комісії надійшло 164 заявки з мистецьких шкіл Хмельницької, Херсонської, Львівської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Чернігівської областей, міста Вінниці та Чернігова.

Оцінювання конкурсантів у відповідності до умов конкурсу проводилося за єдиними критеріями: художньо-виконавський рівень, технічний рівень, відповідність репертуару, загальна сценічна культура.

Отож, за рішенням журі

володарем Гран-прі

став учень Каланчацької ДМШ (Херсонська обл.)

Лі Сергій

(номінація «Баян, акордеон»),

викладач Анфіса Кір’ян.

Перемогу здобули:

в номінації «Баян, акордеон»

Ларчікова Алєся Молодша вікова категорія Нетішинська школа мистецтв Викладач Галина Ларчікова І місце
Хвостов Артем Молодша вікова категорія Нетішинська школа мистецтв Викладач Галина Ларчікова ІІ місце
Швороб Ольга Старша вікова категорія Шепетівська ДМШ Викладач Інна Романюк ІІ місце
Найда Іван Молодша вікова категорія Хмельницька ДШМ Викладач Юрій Созонюк ІІІ місце
Демидас Давид Молодша вікова категорія Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентина Крайняк ІІІ місце
Левицький Владислав Старша вікова категорія Вінницька ДМШ №2 Викладач Ганна Лебідь ІІІ місце
Мельник Іван Старша вікова категорія Славутська школа мистецтв Викладач Олександр Бондарчук

ІІІ місце

в номінації «Гітара»

Бевз Анастасія Молодша вікова категорія Хмельницька ДШМ «Райдуга» Викладач Олександра Галкіна І місце
Павлович Яна Старша вікова категорія КЗ «Городнянська школа мистецтв ім. Л. Кондрашевської Викладач Катерина Мороз І місце
Карнаух Михайло Молодша вікова категорія Хмельницька ДМШ №2 Викладач Олександр Крижанівський ІІ місце
Кащишен Костянтин Старша вікова категорія Хмельницька ДШМ Викладач Олеся Рікановська ІІ місце
Таушан Іван Молодша вікова категорія Хмельницька ДМШ №2 Викладач Володимир Козовик ІІІ місце
Сторожук Віталій Молодша вікова категорія Летичівська ДМШ Викладач Василь Панченко ІІІ місце
Дем’янов Максим Молодша вікова категорія Хмельницька ДМШ №3 Викладач Олена Брилянт ІІІ місце
Ільчук Акім Старша вікова категорія Славутська школа мистецтв Викладач Артур Мельник ІІІ місце

в номінації «Балалайка»

Коваль Дмитро Молодша вікова категорія Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентин Шумський

 

І місце
Зарецький Артем Молодша вікова категорія Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентин Шумський

 

ІІ місце
Олійник Руслан Старша вікова категорія Хмельницька ДМШ №1 ім. М. Мозгового Викладач Юрій Лукін ІІ місце
Валяровський Марк Молодша вікова категорія Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентин Шумський

 

ІІ місце
Дамецький Ерік Молодша вікова категорія Хмельницька ДМШ №1 ім. М. Мозгового Викладач Юрій Лукін ІІ місце
Федоряк Єремій Молодша вікова категорія Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентин Шумський ІІІ місце

в номінації «Домра»

Вавренюк Анна Молодша вікова категорія Хмельницька ДМШ №1 ім. М. Мозгового Викладач Тетяна Лукіна

 

І місце
Безкоровайна Діана Старша вікова категорія Шепетівська ДМШ Викладач Наталія Рабощук

 

І місце
Уютова Аліна Старша вікова категорія Каланчацька ДМШ Викладач Любов Кушніренко І місце
Воробйова Дар’я Старша вікова категорія Хмельницька ДМШ №1 ім. М. Мозгового Викладач Тетяна Лукіна

 

ІІ місце
Зіменко Олександра Старша вікова категорія Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Наталія Геплюк ІІ місце
Качанюк Маргарита Старша вікова категорія Дунаєвецька ДШМ Викладач Світлана Максимчук ІІІ місце
Дзізінська Поліна Молодша вікова категорія Дунаєвецька ДШМ Викладач Світлана Максимчук ІІІ місце

в номінації «Сопілка»

Туганашева Валерія молодша Деражнянська ДШМ Викладач Віктор Галузінський ІІІ місце
Сірман Павло молодша Смотрицька ДМШ Викладач Володимир Муляр ІІІ місце

в номінації «Бандура» (інструменталісти)

Бачурна Єлізавета Молодша вікова категорія Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського Викладач Олена Товпеко І місце
Журба Анастасія Старша вікова категорія Хмельницька ДШМ «Райдуга» Викладач Ольга Слободян І місце
Соколова Вікторія Старша вікова категорія Хмельницька ДШМ Викладач Марія Ковбасіста

 

ІІ місце
Болбов Тімур Молодша вікова категорія Хмельницька ДМШ №2 Викладач Людмила Янішевська ІІ місце
Талашок Поліна Молодша вікова категорія Нетішинська школа мистецтв Викладач Тетяна Федорчук ІІІ місце
Бойчук-Підлісна Анастасія Молодша вікова категорія Хмельницька ДШМ Викладач Марія Ковбасіста ІІІ місце
Міцук Анна Молодша вікова категорія Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського Викладач Валентина Іщенко ІІІ місце
Шаховал Катерина Старша вікова категорія Хмельницька ДШМ Викладач Тетяна Галган

 

ІІІ місце
Григор’єва Надія Старша вікова категорія Шепетівська ДМШ Викладач Анна Стецюк

 

ІІІ місце
Остафійчук Вікторія Старша вікова категорія Снятинська ДМШ Викладач Галина Збіглі ІІІ місце

в номінації «Бандура» (вокалісти)

Сапуга Артем Молодша вікова категорія Хмельницька ДМШ №3 Викладач Леся Король

 

І місце
Бачурна Єлізавета Молодша вікова категорія Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського Викладач Олена Товпеко І місце
Кульбака Назарій Старша вікова категорія Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського Викладач Марина Сухомлінова І місце
Мілевська Альона Молодша вікова категорія Понінківська ДМШ Викладач Людмила Беркута

 

ІІ місце
Скрипка Анастасія Старша вікова категорія Чернігівська музична школа №1 імені Стефана Вільконського Викладач Валентина Іщенко ІІ місце
Захаренко Маргаріта Молодша вікова категорія Хмельницька ДШМ Викладач Марія Ковбасіста

 

ІІІ місце
Дементьєва Анна Молодша вікова категорія Дашавська ДМШ ім. Ф. Колесси Викладач Марія Костик ІІІ місце
Лесик Анастасія Старша вікова категорія Старокостянтинівська ДМШ ім. М. Кондратюка Викладач Валентина Петлюк ІІІ місце
Бровчук Альбіна Старша вікова категорія Хмельницька ДШМ Викладач Тетяна Галган ІІІ місце

в номінації «Ансамблі малих форм»

Дует у складі Лі Сергія та Охвата Михайла Каланчацька ДМШ Викладач Анфіса Кір’ян І місце
Ансамбль балалаєчників Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентин Шумський І місце
Ансамбль балалаєчників у складі Федоряка Єремія, Валяровського Марка, Бідюка Сергія Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентин Шумський І місце
Тріо баяністів у складі Білика Арсена, Демидаса Давида, Фабіянського Максима Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна Викладач Валентина Крайняк ІІ місце
Ансамбль акордеоністів у складі Татчин Ганни, Літвінової Софії Ярмолинецька ДШМ Викладач Сніжана Школяр ІІ місце
Ансамбль домристів у складі Аржанової Марії та Безкоровайної Діани Шепетівська ДМШ Викладач Наталія Рабощук ІІ місце
Дует у складі Болбова Тімура та Вовка Матвія Хмельницька ДМШ №2 Викладач Людмила Янішевська ІІІ місце
Унісон домристів Шепетівська ДМШ Викладач Валентина Кунець ІІІ місце

 

Бажаємо всім учасникам та викладачам нових перемог, продовжувати вдосконалювати свій талант та досягати нових мистецьких вершин!

Маємо тверде переконання, що любов до музики та наполеглива праця завжди перемагають!

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4 / 5. Количество оценок: 3

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись