Результати ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

5
(1)

«Іду з дитинства до Тараса, несу думки свої земні…»

 

            Є такі постаті в нашій історії, які вбирають у себе живу душу, стають невід’ємною частиною її життя. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко.

            Знову прийшла на землю шевченкова весна. 9 березня виповнюється 207 років з дня народження великого Кобзаря.

            Тарас Шевченко – пророк, мислитель, поет, художник, музикант, фольклорист-етнограф, археолог, історик. Мистецька постать Кобзаря у всій своїй багатогранності є монолітна, цільна, з нерозривною єдністю творчого мислення. Різні види художньої діяльності митця становлять органічне ціле, взаємно розвиваючи, доповнюючи один одного.

            Геній Шевченка яскраво світиться трьома рівноцінними гранями свого таланту – поезія, музика, живопис.

            Уже впродовж 18 років у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва проходить ІІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений Шевченківським дням.

            Традиційно, конкурс проводиться у двох номінаціях – «Образотворче мистецтво»  та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Цьогоріч свій творчий доробок представили 334 учні з 31 мистецької школи області.

За рішенням журі було визначено 10 робіт-переможців, які будуть направлені у Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти для участі у ІV етапі конкурсу.

Переможцями ІІІ етапу конкурсу стали:

Номінація «Образотворче мистецтво»

Фабинюк Дарина (Старокостянтинівська ДХШ), викладач Віктор Кошуба

Новосад Володимир (Хмельницька ДМШ №2), викладач Вікторія Назаренко

Водзінська Марія (Хмельницька ДМШ №2), викладач Вікторія Назаренко

Капелюх Олександра (Шепетівська ДХШ), викладач Надія Елеон

Бабак Вікторія (Шепетівська ДХШ), викладач Максим Елеон

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

Львовська Єлизавета (Кам’янець-Подільська міська ДШМ), викладач Тетяна Білоус

Шкіль Анастасія (Кам’янець-Подільський НВК №9 ім. А.М. Трояна), викладач Марія Бойчук

Гончар Ольга (Хмельницька ДМШ №3), викладач Леся Сиван

Каращук Софія (Шепетівська ДХШ), викладач Надія Елеон

Авдикович Оксана (Волочиська ДШМ), викладач Оксана Авдикович

 

Також члени журі відзначили кращі творчі роботи 50 учнів грамотами.

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

П.І.Б учасника

повністю

Навчальний  заклад учасника П.І.Б викладача

повністю

1.        Брик Крістіна Білогірська  ДШМ Кузьмук Вікторія Вікторівна
2.        Боднарчук Ілля Волочиська дитяча школа мистецтв Єременко Роман Юрійович
3.        Лічняровський Артур Городоцька дитяча художня школа Марчук Олена Євгенівна
4.        Буянова Оксана Городоцька дитяча художня школа Олішевська В.В.
5.        Василинюк Анастасія Городоцька дитяча художня школа Гаджук Алєся Миколаївна
6.        Федорчук Діана Ізяславська ДШМ Жук Олена Петрівна
7.        Олійник Софія Кам’янець-Подільська міська ДШМ Лівіцька Світлана Вікторівна
8.        Жорнова Аліна Старокостянтинівська ДХШ  
9.        Переписна Марія ХДШМ Цвігун Алла Василівна
10.    Пахній Зоряна Ярмолинецька ДШМ Остапчук Наталія Олександрівна
11.    Мальчевська Анна Антонінська школа мистецтв Боцюн Оксана Василівна
12.    Альчинська Катерина Городоцька дитяча художня школа Марчук Альона Валентинівна
13.    Палій Вікторія Дунаєвецька дитяча школа мистецтв Островський Олександр Георгійович
14.    Лисак Єлизавета Новоушицька ДМШ Климко Ілона Михайлівна
15.    Мірецька Марина Плужненська ДШМ Патичук Дарія Аркадіївна
16.    Картинік Світлана Полонська ДХШ Солодка Тетяна Олександрівна
17.    Приймак Софія Славутська школа мистецтв Білан Вікторія Василівна
18.    Танчук Уляна Старокостянтинівська ДХШ  
19.    Каражбей Антоніна Старокостянтинівська ДХШ  
20.    Гуменюк Мар’яна Старокостянтинівська ДХШ  
21.    Нич  Софія Андріївна ХДМШ №2 Назаренко Вікторія

Олександрівна

22.    Щелупанова Віолетта Шепетівська ДХШ Елеон Максим Йосипович
23.    Гнесь Катерина Шепетівська ДХШ Сорокін Михайло Олексійович
24.    Гордійчук Олександра Шепетівська ДХШ Сорокін Михайло Олексійович
25.    Павлюк Назар Шепетівська ДХШ Овсянюк Людмила Григорівна
26.    Медвецька Елеонора Шепетівська ДХШ Сорокін Михайло Олексійович
27.    Мельник Наталія Ярмолинецька ДШМ Остапчук Наталія Олександрівна
28.    Таушан Дарина ХДШО та ДПМ Костюшко С.А.
29.                 Горбатюк Ганна             ХДШО та ДПМ Костюшко С.А.
30.    Юрчук Мирослав ХДШМ Цвігун Алла Василівна
31.    Бабійчук Евеліна ХДШМ (філія) Фаринюк Наталя Олександрівна

 

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

П.І.Б учасника

повністю

Навчальний  заклад учасника П.І.Б викладача

повністю

1.        Горват Ольга Городоцька  ДХШ Марчук Олена Євгенівна
2.        Петрашешина Марта Городоцька  ДХШ Марчук Олена Євгенівна
3.         Мацюк  Анна Деражнянська ДШМ Бондар Галина Сергіївна
4.        Хмільовска Дарина Деражнянська ДШМ Бондар Галина Сергіївна

 

5.        Бабій Дар’я Дунаєвецька дитяча школа мистецтв Денисенко Світлана Миколаївна
6.        Співак Анастасія Кам’янець-Подільська міська ДШМ Білоус Тетяна Юріївна
7.        Вихованець Мар’яна МШ «Нетішинська художня  школа» Макарик Алла Миколаївна
8.        Зайшла Поліна Самчиківська ДХШ Раковський В.Г.
9.        Марценюк Софія ХДШМ (філія) Кирнична Світлана Іванівна
10.    Когут Дарина ХДШО та ДПМ Костюшко С.А.
11.    Яворська Анна ХДШО та ДПМ Тершівська Л.Б.
12.    Капелюх Олександра  Шепетівська ДХШ Елеон Надія Єфремівна
13.    Бодак Максим ХДШМ №3 Сиван Л.Й.
14.    Зінов’єв Степан Городоцька  ДХШ Марчук Олена Євгенівна
15.    Сисак Надія Городоцька  ДХШ Марчук А.В.
16.    Фанда Аліна Городоцька  ДХШ Бас Марина Ігорівна
17.    Лемеха Софія Старокостянтинівська ДХШ  
18.    Кріль Інна Старокостянтинівська ДХШ  
19.    Махнєва-Кондратюк Поліна Старокостянтинівська ДХШ  
20.    Гриненко Юлія Староостропільська ДМШ Печонка Оксана Анатоліївна
21.    Пудло Влада Чемеровецька ДХШ Панасюк Любов Семенівна
           

 

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу, бажаємо подальших творчих успіхів!

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але творчість Шевченка – жива і вічна.

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись