РЕЗУЛЬТАТИ обласного відкритого дистанційного конкурсу мистецтв «КРИШТАЛЕВА ЗІРКА – 2021»

4.5
(2)

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

   Просимо учасників дистанційного конкурсу мистецтв «КРИШТАЛЕВА ЗІРКА – 2021» терміново повідомити адреси відділень Нової Пошти та контактні данні для відправлення дипломів та нагород. Нагороди будуть відправлені після 20 березня 2021 року.

Viber Тел. +380975995455 Олена СОСНІНА; +380987563899 Леся Смолінська

Любі друзі!

Ось і закінчився обласний відкритий дистанційний конкурс мистецтв

«КРИШТАЛЕВА ЗІРКА – 2021»!

   Незважаючи на те, що фестиваль проводився в дистанційному форматі, він зібрав широке коло учасників. Біля 450 учасників в усіх номінаціях і вікових категоріях з Хмельницької, Київської, Львівської, Вінницької, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Чернівецької, Чернігівської та Тернопольської областей.

   Від щирого серця вітаємо всіх учасників, переможців і лауреатів! Бажаємо всім творчого розвитку і прекрасного настрою!

І, нарешті, раді повідомити вам підсумки конкурсу мистецтв

«КРИШТАЛЕВА ЗІРКА – 2021».

 

Номінація «Художнє слово, акторська майстерність»

Вікова категорія 6 – 8 років

ІІ місце: Нікіфорова Анна вихованка студії естрадної мініатюри «Браво» КЗ «Палац культури міста Нетішина» Викладач – Степанюк Світлана Володимирівна

ІІІ місце: Бондарук Андрій вихованець студії естрадної мініатюри «Браво» КЗ «Палац культури міста Нетішина» Викладач – Степанюк Світлана Володимирівна

Диплом за участь:

Театральна студія «STAR KIDS» Хмельницького 15 гарнізонного будинку офіцерів Керівник – Мацькова Аліна Олексіївна

Вікова категорія 9 – 11 років

ІІІ місце: Театральна студія «STAR KIDS» Хмельницького 15 гарнізонного будинку офіцерів Керівник – Мацькова Аліна Олексіївна

 ІІІ місце: Литвиненко Анастасія Чорнухинський БДЮТ Полтавська область Викладач – Підлісна Ольга Петрівна

Дипломи за участь:

Андрій Толмачьов Зразковий молодіжний театр «Токос» Хмельницький Центр національного виховання учнівської молоді Керівник – Сторож Ірина Богданівна;

Бобров Андрій та Вигоняйло Микола Полонська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Хмельницька область;

Колектив «ДИВИНА» Деражнянської ДШМ Хмельницька область викладач – Кіловата Т.О.;

Вікова категорія 12 – 15 років

ІІ місце: Агата Козлова Зразковий молодіжний театр «Токос» Хмельницький Центр національного виховання учнівської молоді Керівник – Сторож Ірина Богданівна

ІІІ місце: Чайковська Катерина Будинок культури Полонської МР ОТГ Хмельницької області Викладач – Висоцька Юлія Броніславівна

Дипломи за участь:

Карнаух Артем Митковецький НВК Летичівської ТГ Хмельницького району Свередюк Назар Народний аматорський театр «Браво» Шепетівського МБК Керівник – Червінська Галина Володимирівна

Безпяткова Діана Будинок культури Полонської МР ОТГ Хмельницької області Викладач – Висоцька Юлія Броніславівна

Чайка Анастасія Будинок культури Полонської МР ОТГ Хмельницької області Викладач – Висоцька Юлія Броніславівна

Градомська Марія Будинок культури Полонської МР ОТГ Хмельницької області Викладач – Висоцька Юлія Броніславівна

 Довгань Альона Зразковий молодіжний театр «Токос» Хмельницький Центр національного виховання учнівської молоді Керівник – Сторож Ірина Богданівна

Кулеша Марина та Кулеша Валерія Зразковий молодіжний театр «Токос» Хмельницький Центр національного виховання учнівської молоді Керівник – Сторож Ірина Богданівна

Богдана Фоміна зразковий драматичний колектив «Дюймовочка» Волочиського Центру культури і дозвілля «Гармонія» ім. М.Чепелюка

Вікова категорія 16 – 21

І місце: Театр-студія «На Зарванській» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Керівник – Красілич Ірина Михайлівна

ІІ місце: Театр-студія «На Зарванській» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв Керівник – Козак Ольга Василівна

Дипломи за участь:

Діана Демчук студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтва викладач – Козак Ольга Василівна Гуляєва Олександра Народний аматорський театр «Браво» Шепетівського МБК Керівник – Червінська Галина Володимирівна

Гула Анна та Шевцова Ольга студентки Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтва викладач – Козак Ольга Василівна

Шлей Ірина студентка Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтва викладач – Козак Ольга Василівна

Леончук Тетяна м. Хмельницький

Змішана вікова категорія

Диплом за участь:

Зелінська Анна та Мандрик Вікторія зразковий молодіжний театр «Токос» Хмельницький Центр національного виховання учнівської молоді Керівник – Сторож Ірина Богданівна

 Номінація «хореографічне мистецтво»

Вікова категорія 6-8 років

I місце: Хореографічний колектив «Лелеченька» керівник Іванцова Лариса Миколаівна Сатанівський МБК смт Сатанів.

I місце: Хореографічний колектив «Ружаночка» керівник Дриваленко Лариса Миколаївна Ружичанський БК, Росошанської ТГ.

III місце: Хореографічний колектив «Феєрія» Літинського центру дитячої та юнацької творчості керівник Кінзерська Анастасія Олександрівна Літинський центр дитячої та юнацької творчості Вінницької області.

Дипломи за участь:

Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Едельвейс» керівник Синиця Жанна Юріївна Будинок культури Полонської МР ОТГ за популяризацію українського танцю. Хореографічний колектив «Bright life» Полонська ЗОШ 2 керівник Козирська Людмила Михайлівна – «за втілення художнього образу» 

Хореографічний колектив «Забава» керівник Гайбура Ольга Олександрівна Чорноострівська дитяча музична школа «дебют конкурсу»

Хореографічний колектив «Сонцецвіт» керівник Гайбура Ольга Олександрівна Чорноострівська дитяча музична школа «надія конкурсу»

Хореографічний колектив «Лілея» керівник Шатайло Лілія Борисівна Старосинявська мистецька школа «за артистистизм»

Хореографічний колектив «Енергія» керівник Шатайло Лілія Борисівна Старосинявська мистецька школа «успішний старт».

Вікова категорія 9-11 років

I місце: Зразковий дитячий хореографічний колектив «Сузір’я» керівник Панасюк Ольга Євгенівна Волочиська дитяча школа мистецтв

 I місце: Зразковий хореографічний колектив «Теофілія» керівник Якубівська Олена Василівна Теофіпольська дитяча музична школа

Вікова категорія 12-15 років

I місце Дячук Роман Любар Христина солісти народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина» Волочиський Центр культури і дозвілля «Гармонія» ім. М.Чепелюка керівник Ларіонова Юлія Сергіївна

I місце Дячук Роман Любар Христина солісти народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина» Волочиський Центр культури і дозвілля «Гармонія» ім. М.Чепелюка керівник Ларіонова Юлія Сергіївна

II місце Хореографічний колектив «Феєрія» Літинський центр дитячої та юнацької творчості Вінницька область керівник Кінзерська Анастасія Олександрівна

 III Зразковий хореографічний ансамбль «Едельвейс» Будинок культури Полонської МР ОТГ керівник Синиця Жанна Юріївна  Диплом за участь:

Дитячий танцювальний колектив «Калинове намисто» Ярмолинецька дитяча школа мистецтв керівник Сич Юлія Олексіївна «за популяризацію українського народного танцю».

Вікова категорія 16-21 рік

Петровський Арсен, Круглова Анастасія – солісти народного аматорського ансамблю бального танцю «Перлина» Волочиський Центр культури і дозвілля «Гармонія» ім. М.Чепелюка керівник Ларіонова Юлія Сергіївна

 Номінація «вокал»

Вікова категорія 6-8 років:

I місце Ковальчук Мирослава Летичівська музична школа викладач Довгалюк Олена Іванівна.

II місце Народний художній колектив України Вокальний ансамбль «Вернісаж» Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

ІІІ місце Тетяна Мельник Шепетівська ДМШ викладач Гурська Ірина Станіславівна.

 Диплом за участь:

Ансамбль «Веселі нотки» Старосинявська мистецька школа.викладач Макогонська Лариса Дмитрівна

Аріна Круглова Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна

Архипович Марія Теофіпольська ДМШ викладач Козак Людмила Петрівна.

Богдан Кучерук Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Бриж Катерина Ізяславська школа мистецтв викладач Власюк Вікторія.

Брилко Вероніка Писарівська ДМШ Війтовецька громада керівник Сенюк Олена Петрівна.

Будзан Євгенія Комунальний заклад «Смотрицька дитяча музична школа» Смотрицької Селищної Ради викладач Канська Ірина Вікторівна.

Валерія Високогляд Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Домбровська Єва гурток «Солоспів» КЗ «Війтівці ЦБК» керівник Вилавська Тетяна.

Кравченко Вероніка КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім.Г.Г.Верьовки» Чернігівська область керівник Саченко Тетяна Геннадіївна

Кульгук Євгенія Старосинявська мистецька школа викладач Балла Ольга Миколаївна

Левчук Крістіна Писарівська ДМШ керівник Вилавський Юрій Юрійович.

Литвиненко Аліса КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім.Г.Г.Верьовки» Чернігівська область викладач Саченко Тетяна Геннадіївна

Лозовна Марія Дергачівська музична школа Харківська область викладач Климчук Інеса Олександрівна.

Мироненко Злата КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім.Г.Г.Верьовки викладач Саченко Тетяна Геннадіївна Чернігівська область, смт.Березна.

Мироненко Злата КЗМШ «Березнянська мистецька школа ім.Г.Г.Верьовки» Чернігівська область викладач Саченко Тетяна Геннадіївна.

Одійчук Мілана Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна

Пагас Юлія Старосинявська мистецька школа викладач Макогонська Лариса Дмитрівна.

Скідан Еліза Комунальний заклад «Смотрицька дитяча музична школа» Смотрицької Селищної Ради викладач Канська Ірина Вікторівна.

Сокотович Вероніка Теофіпольська ДМШ викладач Козак Людмила Петрівна.

Ставнича Богдана Старосинявська мистецька школа викладач Макогонська Лариса Дмитрівна.

Урбан Михайло Писарівська ДМШ керівник Вилавський Юрій Юрійович.

Чернишова Анна Писарівська ДМШ керівник Вилавська Тетяна.

Шатайло Максим Старосинявська мистецька школа викдадач Балла Ольга Миколаївна

Категорія 9-11 років:

I місце Крук Денис Кам’янець-Подільська міська школа мистецтв викладач Гнатюк Олена Анатоліївна.

I місце Чикуркова Дарина Орининська ДШМ викладач Барладин Наталя Валентинівна.

 II місце ансамбль «Самоцвіти» Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна.

II місце Романюк Уляна Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Маліновська Злата Вячеславівна.

 III місце Гнатюк Анастасія Теофіпольська ДМШ викладач Козак Людмила Петрівна  III місце Дубіцька Софія Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна.

ІІІ місце Антонець Ксенія Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Малановська Злата Вячеславівна.

 Дипломи за участь:

Анастасія Рока Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Андрушко Марія Хмельницький НВО № 28 викладач Мевша Аліна.

Білоус Єлизавета Смотрицька ДМШ викладач Заболотна Ольга Іванівна.

Боднар Ярослав Чорноострівська дитяча музична школа викладач Боровська Ірина Григорівна

Бунда Вероніка Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна

Бунда Вероніка, Митько Єва, Антонюк Анастасія Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Васильченко Вероніка Смотрицька ДМШ викладач Галовська Тетяна Богданівна.

Венгер Катерина викладач Смотрицька ДМШ Галовська Тетяна Богданівна.

Весілик Соломія Смотрицька ДМШ викладач Галовська Тетяна Богданівна.

 Воленюк Владислава Ізяславська школа мистецтв викладач Житинська Оксана Миколаївна, концертмейстр Заутадзе Анастасія Сабірівна

Волкотруб Софія Теофіпольська ДМШ викладач Козак Людмила Петрівна

Гаврилюк Валерія дитяча студія «Веселка» с.Ружичанка викладач Ільчун Любов Василівна.

Горячок Анастасія Вокальна студія «My voice» викладач Колиняк Надія Іванівна Львівська область Яворівський р-н смт Шкло.

 Гошко Єлізавєта керівник Кам’янець-Подільська міська школа мистецтв Гнатюк Олена Анатоліївна.

Гребелюк Олександра Комунальний заклад «Смотрицька дитяча музична школа» Смотрицької Селищної Ради викладач Канська Ірина Вікторівна.

 Дахновська Ангеліна Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна за креативний сценічний образ.

Доценко Вероніка Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Маліновська Злата Вячеславівна.

Дромашко Евеліна Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна.

Дует у складі: Пашинська Влада Сергіївна, Мирончук Софія Русланівна Шепетівська дитяча музична школа викладач Легка Людмила Григорівна.

Кащенко Анна Городницький будинок культури Черкаська область Уманський район викладач  Немеш Аліна Сергіївна .

Кащенко Ольга Городницький будинок культури Черкаська область Уманський район викладач  Немеш Аліна Сергіївна .

Квашук Анжеліка Городницький будинок культури Черкаська область Уманський район викладач  Немеш Аліна Сергіївна.

Керебко Мар’яна Писарівська ДМШ викладач Вилавський Юрій Юрійович.

Кравец Марія Смотрицька ДМШ викладач Козярук Світлана Феофанівна.

Кривець Марина КЗ Солобковецька ДМШ викладач Розквас Альона Валеріївна.

Крисюк Софія Ярмолинецька ДШМ викладач Калугіна Юлія Вікторівна.

Кулик Олеся Смотрицька ДМШ викладач Галовська Тетяна Богданівна.

Літвінова Софія Деражнянська ДШМ викладач Середюк Ірина Петрівна

Луценко Поліна викладач Балла Ольга Миколаївна Старосинявська мистецька школа.

Лучко Каріна гурток «Солоспів» КЗ «Війтівці ЦБК» викладач Вилавська Тетяна

Марія Яроцька Шепетівська ДМШ викладач Гурська Ірина Станіславівна

Медянцева Мілена Шепетівська дитяча музична школа викладач Легка Людмила Григорівна.

Мирончук Софія Шепетівська дитяча музична школа викладач Легка Людмила Григорівна.

Муха Катерина «Березнянська мистецька школа ім.Г.Г.Верьовки» Чернігівська область викладач Саченко Тетяна Геннадіївна

Небесна Надія смт Летичів викладач Соловей Дмитро Сергійович

Паращук Вероніка Писарівська ДМШ викладач Вилавський Юрій Юрійович.

Пашинська Влада Шепетівська дитяча музична школа викладач Легка Людмила Григорівна.

Перевозчикова Анна Городницький будинок культури Черкаська область Уманський район викладач  Немеш Аліна Сергіївна .

Поварчук Дарія Ізяславська школа мистецтв викладач Власюк Вікторія.

 Романів Ангеліна Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна.

Рутина Вікторія Комунальний заклад «Смотрицька дитяча музична школа» Смотрицької селищної ради викладач Канська Ірина Вікторівна.

Седих Олексій Баранівська школа мистецтв Житомирська область викладач Тимощук Олена Пилипівна.

Сивопляс Діана Старосинявська мистецька школа викладач Балла Ольга Миколаївна.

Скалацький Арсен Писарівська ДМШ викладач Вилавський Юрій Юрійович.

Скідан Ася Смотрицька ДМШ Соломія викладач Галовська Тетяна Богданівна.

Софія Поліщук Шепетівська ДМШ викладач Гурська Ірина Станіславівна

Старинська Ірина викладач Соловей Дмитро Сергійович Летичівська ДМШ.

Стахова Маргарита Писарівська ДМШ викладач Вилавський Юрій Юрійович.

Супрун Вікторія викладач Лисюк Наталія Василівна Деражнянська дитяча школа мистецтв.

Хор Хмельницької дитячої музичної школи №3 викладач Парубок Юлія Едуардівна

Цимбалюк Ольвія Хмельницький НВО № 28 викладач Мевша Аліна Володимирівна концертмейстер Мельник Марія Володимирівна.

 Шевчук Максим Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна.

Шутяк Анна Ярмолинецька ДШМ викладач Калугіна Юлія Вікторівна.

Вікова категорія 12-15 років:

I місце Тика Владислав Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна. II місце Вокальний ансамбль «Нarmony» Теофіпольська ДМШ викладач Козак Людмила Петрівна  II місце Чорна Дарина Ізяславська школа мистецтв викладач Житинська Оксана Миколаївна, концертмейстр Заутадзе Анастасія Сабірівна. III місце Крушинська Анастасія Центр національного виховання учнівської молоді викладач Дерій Катерина Олегівна.

III місце Ансамбль бандуристів Кам’янець-Подільської міської ДМШ ім. Ф. Д. Ганіцького викладач Лиса Альона Олександрівна

III місце Романюк Богдана Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Маліновська Злата Вячеславівна,

III місце Фольклорний ансамбль «Златограйчик» Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Маліновська Злата Вячеславівна

III місце Зразковий фольклорний ансамбль «Роксолана» КЗ «Палац культури міста Нетішина» викладач Кирилюк Ірина Василівна

За участь:

Анастасія Пентюк музична школа ім. М. Кондратюка управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради викладач Сердюк Діна Володимирівна.

Білова Анжеліка Писарівська ДМШ викладач Сенюк Олена Петрівна.

Богдан Чайка Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Т.Ганіцького викладач Чабан-Чайка Світлана Володимирівна

Бондар Еріка Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Маліновська Злата Вячеславівна

Бондарчук Вікторія Летичівська ДМШ викладач Соловей Дмитро Сергійович.

Васильченко Надія Смотрицька ДМШ викладач Галовська Тетяна Богданівна.

Вокальна група «МЕЛОДІЯ» Чорноострівська ДМШ, смт.Чорний Острів викладач Шупарська Альона Валеріївна.

Вокальний ансамбль «Нетішинські соловейки» Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Вокальний ансамбль Староостропільська ДМШ викладач Шлапак Любов Володимирівна.

Вокальний дует у складі Анни Войтюк ,Віталіни Гримак «Flowers» Теофіпольська ДМШ викладач Бабінська Алла Петрівна.

Гаврилюк Анастасія Ружичанка дитяча студія «Веселка» викладач Ільчун Любов Василівна.

 Гапонюк Артем Олександрович Полонська дитяча музична школа викладач Семенець Ірина Вікторівна.

Гарбарець Валерія Дитяча музична школа Понінківскьої селищної ради викладач Восковецька Ірина Вікторівна

Грекул Софія Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв викладач Гнатюк Олена Анатоліївна.

Гренішена Аліна Шепетівська ДМШ викладач Гурська Ірина Станіславівна.

Гуменюк Даша Дитяча музична школа Понінківської селищної ради викладач Шевчук Ірина Миколаївна.

Дует: Загородна Анастасія Ярема Богдана Зарічанський будинок культури Чемеровецької ТГ викладач Мещишин Роман Іванович.

 Калинич Дарина Ізяславська школа мистецтв викладач Житинська Оксана Миколаївна, концертмейстр Заутадзе Анастасія Сабірівна.

Козак Софія Теофіпольська ДМШ викладач Бабінська Алла Петрівна.

Кучинська Софія Дитяча музична школа Понінківскьої селищної ради викладач Восковецька Ірина Вікторівна.

Лесик Анастасія викладач Петлюк Валентина Анатоліївна дитяча музична школа ім. М.Кондратюка управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради м.Старокостянтинів.

Лескова Кіра Хмельницька Школа Мистецтв викладач Євгеньєва Лідія Андріївна.

Марченко Зоряна Баранівська школа мистецтв Житомирська область викладач Тимощук Олена Пилипівна.

Мар’яна Кучерук Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Міщенко Вероніка Чорнухинська Дитяча мистецька школа Полтавська обл., смт Чорнухи викладач Даниленко Вікторія Вікторівна За пропагування української пісні та інструменту бандура.

Нагаві Анна Загра Старосинявська мистецька школа викладач Макогонська Лариса Дмитрівна.

Народний художній колектив України «Вернісаж» Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Народний художній колектив України «Вокальний ансамбль «Вернісаж» Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Одінцова Ангеліна Чорноострівська дитяча музична школа викладач Кузьміч Оксана Костянтинівна.

Олександра Товстюк Будинок Дитячої творчості м. Нетішина викладач Дьячина Ольга Сергіївна.

Паранюк Вікторія Теофіпольська ДМШ викладач Козак Людмила Петрівна

Полонський Євгеній викладач Даниленко Вікторія Вікторівна Чорнухинська Дитяча мистецька школа Полтавська обл., смт Чорнухи. За пропагування української пісні та інструменту бандура.

Сідорук Крістіна Пасічнянська дитяча музична школа викладач Матусевич Людмила Іванівна, концертмейстр Палага Наталія Вікторівна.

 Теклюк Поліна Сатанівська школа мистецтв викладач Вейко Людмила Іванівна.

Харжинська Анастасія Баранівська школа мистецтв викладач Тимощук Олена Пилипівна Житомирська область.

Шрубковський Артем Летичівська музична школа викладач Довгалюк Олена Іванівна.

Яковенко Олександра Писарівська ДМШ викладач Сенюк Олена Петрівна

Янюк Олександр Полонська дитяча музична школа викладач Герасимук Наталя Анатолівна.

Вокал вікова категорія 16-21 рік:

I місце Столаба Анастасія Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв Клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р..

II місце Степанов Іван Подільський коледж культури і мистецтв Клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р. Кам’янець-.

II місце Дмітрієв Григорій Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв Клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

III місце Ансамбль бандуристів «Чарівні струни» КПНУ імені Івана Огієнка м. Кам’янець-Подільський викладач Чабан-Чайка Світлана Володимирівна.

За участь

Драпата Аліна Більський СБК викладач Каніщук Тетяна Йосипівна.

Згерська Софія Староостропільська ДМШ викладач Гуменюк Іван Миколайович.

Катеренюк Аліна Більський СБК викладач Сергіївна Каніщук Тетяна Йосипівна.

 Номінація «інструментальне мистецтво»

 Вікова категорія 6-8 років

I місце Остапчук Каріна Мистецька школа «Славутська школа мистецтв» керівник Бондарчук Тетяна Анатоліївна.

II місце Тріо балалаєчників у складі: Валяровський Марк, Федоряк Єремій, Бідюк Сергій НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський керівник Шумський Валентин Олександрович

II місце Демидас Давид НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський керівник Крайняк Валентина Володимирівна.

 II місце Ухач Володимир Орининська дитяча школа мистецтв керівник Ухач Вадим Іванович  II місце Дует: Ухач Володимир, Рожелюк Максим Орининська дитяча школа мистецтв викладач Ухач Вадим Іванович  III місце Михальчук Ульяна Миколаївна Кременецька школа мистецтв ім. М. Вериківського Тернопільська область викладач Шевчук Наталія Тарасівна

III місце Грабовський Арсеній Хмельницька ДШМ «Райдуга» викладач Йонко Євгеній Анатолійович

III місце Брилінський Сергій Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Третьяк Сергій Олександрович, концертмейстер Турчинська Оксана Миколаївна.

III місце Камінська Дарина Деражнянська ДШМ викладач Акуленко Т. І

III місце Міщенко Марина Зіньківська дитяча музична школа  Полтавська область викладач Горобець Ірина Олександрівна

 III Войцешук Владислав Олександрович Шепетівська Дитяча Музична Школа викладач Щерба Людмила Василівна

III місце Грабовський Дмитро та Полічковська Соломія Хмельницька дитяча школа мистецтв «Райдуга» викладач Новицька Галина Вікторівна

III місце Фортепіанний дует Кисляк Вікторія, Вишар Анна викладач Литвиненко Яна Іванівна Чорнухинська дитяча мистецька школа.

III місце Ковальчук Дарія викладач Костюк Ірина Володимирівна Хмельницька дитяча музична школа №3

III місце Прищепа Ярина Хмельницька ДМШ № 1викладач Ушакова Лариса Віталіївна Концертмейстер Шайнога Ірина Віталіївна

III місце Лопушанська Орися Теофіпольська музична школа викладач Постащук Галина Андріївна

III місце Гопанчук Уляна Волочиська дитяча школа мистецтв викладач Макогон Світлана Іванівна

III місце Хвостова Віра Мистецька школа: «Нетішинська школа мистецтв» викладач Деркач Людмила Олексіївна

III місце Стасюк Євгеній НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський викладач Ларін Ігор Святославович, концертмейстер Любомир Колбасов

III місце Тріо баяністів: Фабіянський Максим Білик Арсен Демидас Давид НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський викладач Крайняк Валентина Володимирівна

III місце Федоряк Єремій НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський викладач Шумський Валентин Олександрович

III місце Осадчук Дарина викладач Кучерук Світлана Григорівна ХДМШ N 1 м.Хмельницький

III місце Валяровський Марк НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський викладач Шумський Валентин Олександрович

Диплом за участь:

Ансамбль «Сніжкограй» Ярмолинецька школа мистецтв викладач Затерка Наталія Петрівна

Богач Юля Деражнянська дитяча школа мистецтв викладач Фрединська Яна Олександрівна

Вейко Тетяна Сатанівська школа мистецтв викладач Оленич О.Ю

Вишневська Маргарита Смотрицька ДМШ викладач Маслянко Вячеслав Леонітійович

Габруська Вероніка Хмельницька дитяча музична школа №3викладач Головишина Лілія Антонівна

Глазачева Олександра Деражнянська ДШМ керівник Дола Л. І

Горобець Софія ДМШ№2 м.Хмельницький викладач Стан Тетяна Миколаївна Концертмейстер Барвік Іоанна Сергіївна

Гуменюк Анастасія Шарівська дитяча музична школа викладач Гжегожевський Владислав Едуардович

Довгань Вікторія Дунаєвецька ДШМ викладач Шкорбецький Володимир Володимирович

Дудко Анастасія Дунаєвецька ДШМ викладач Шкорбецький Володимир Володимирович.

Кайгородова Олександра Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Бабій Оксана Петрівна концертмейстер Рогатовська Надія Юхимівна

Канський Дмитро Комунальний заклад «Смотрицька дитяча музична школа» Смотрицької Селищної Ради викладач Каплунський Вячеслав Васильович.

Колесник Вероніка Чорноострівська ДМШ викладач Івановська Майя Олександрівна

Корба Олександра НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський викладач Тітова Олена Миколаївна, концертмейстер Паршина Наталія Миколаївна

Крулик Ярослав Писарівська ДМШ викладач Страшнюк Віталіна Вікторівна

Куденчук Ілона Сатанівська школа мистецтв викладач Нестерак Ірина Миколаївна

Марущак Олександра Сатанівська школа мистецтв викладач Оленич О.Ю

Олійник Даниїл Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Куртик Василь Петрович

Онуфрієв Давид Кам’янець-Подільський НВК №9 імені А. М. Трояна викладач Мендерецька Світлана Анатоліївна, концертмейстр Березовська Людмила Олександрівна

Панасенко Маргарита Писарівська ДМШ викладач Страшнюк Віталіна Вікторівна

Підопригора Софія Дунаєвецька ДШМ викладач Шкорбецький Володимир Володимирович

Площик Діаа викладач Колосовська Ольга Вячеславівна Хмельницька дитяча школа мистецтв

Площик Діана ХДМШ N 1 м.Хмельницький викладач Кучерук Світлана Григорівна

 Прус Анастасія Шепетівська Дитяча Музична викладач Щерба Людмила Василівна Школа

Фортепіанний ансамбль у складі Вейко Тетяни, Марущак Олександри, Свіщова Макара. Сатанівська школа мистецтв викладач Оленич О.Ю

Чорноморець Мар’яна Смотрицька ДМШ викладач Маслянко Вячеслав Леонітійович

 Вікова категорія 9-11 років

I місце Цехмістер Олександра Пасічнянська дитяча музична школа викладач Жарун Світлана Степанівна

I місце Федотова Катерина викладач Меднікова Алла Дитяча школа мистецтв м. Кропивницький

II місце Новосядлий Артем Васильович Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа викладач Іліх Ірина Анатоліївна

II місце Опанасюк Кароліна Мистецька школа «Славутська школа мистецтв»викладач Бондарчук Тетяна Анатоліївна

II місце Рахімов Михайло Сатанівська школа мистецтв викладач Кравчук Валентина Павлівна

II місце Андрущенко Максим Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» викладач Сиваківська Іванна Миколаївна, концертмейстер Боднар Наталія Володимирівна

II місце Ансамбль сучасної музики «Кураж» викладач Крайняк Валентина Володимирівна НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський

II місце Ансамбль балалаєчників НВК №9 імені А.Трояна викладач Шумський  Валентин Олександрович м. Кам’янець-Подільський

II місце Чиварюк Матвій викладач Тітова Олена Миколаївна, концертмейстер Паршина Наталія Миколаївна

III місце Передерко Назар викладач Ткач Оксана Борисівна ДМШ №38 м. Києва.

III Передерко Назар викладач Ткач Оксана Борисівна ДМШ №38 м. Києва.

III Камінська Марія викладач Валяник Л.М Деражнянська міська ДШМ.

III місце Манькевич Марія Михайлівна викладач Третьяк Сергій Олександрович концертмейстер Турчинська Оксана Миколаївна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв.

III місце дует ксилофоністів Заїка Катерина Казаков Артем викладач Ткачук Анатолій Іванович Красилівська дитяча школа мистецтв

III місце Бенчарський Данііл викладач Рудько Сергій Васильович концертмейстерДанілова Світлана Петрівна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв.

III місце Дворніцький Олександр викладач Жарун Світлана Степанівна Пасічнянська дитяча музична школа

III місце Естрадний ансамбль у складі Булкіна Андрія та Дубіцької Софії викладач Оленич О.Ю. Сатанівська школа мистецтв.

III місце Ансамбль сопілкарів у супроводі фортепіанного дуету (Сопілка: Драгомерецька Марія, Мантуляк Аліна, Стасюк Євгеній, Лонтковська Олеся; Фортепіано: Ливицька Крістіна, Семик Софія) Кам’янець-Подільський НВК № 9 ім. А. М. Трояна викладач Тітова Олена Миколаївна, концертмейстер Гайдамашко Наталія Василівна

III місце Дует у складі: Даньківський Владислав та Данілов Ярослав Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Куртик Василь Петрович

III місце Удовиченко Маргарита КПСМНЗ «Зіньківська дитяча музична школа» Полтавська область викладач Костенко Ольга Михайлівна,

III місце Васкевич Аркадій Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв»викладач Васкевич Олена Миколаївна.

III місце Гнатюк Анастасія Теофіпольська ДМШ викладач Лисюк Руслана Сергіївна

III місце Дует акордеоністів «Smile» Літвінова Софія, Татчин Анна викладач Школяр Сніжана Леонідівна Ярмолинецька ДШМ

III місце Літвінова Софія Ярмолинецька ДШМ викладач Школяр Сніжана Леонідівна.

III місце Маланюк Петро Городоцька дитяча музична школа викладач Гребенюк Ганна Василівна

III місце Скотяк Артем Олегович викладач Захожа Таміла Олегівна Шепетівська ДМШ

За участь

Абрамова Аліса викладач Костенко Ольга Михайлівна КПСМНЗ «Зіньківська дитяча музична школа» Полтавська область

Алі Джуел Хмельницька дитяча школа мистецтв викладач Колосовська Ольга Вячеславівна.

Алієва Ганна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Куртик Василь Петрович

Ансамбль скрипалів «Фантазія» (Вітушинська Олександра, Сергеєва Софія, Бартко Каріна,

Заїка Надія, Бойчук Захар, Загоруйко Олександра) Летичівська ДМШ викладач Кирнична Людмила Владиславівна, концертмейстер Лобода Лариса Миколаївна.

Ансамбль у складі: Дербеєва Валентина, Зозуля Світлана КЗ Солобковецька ДМШ викладач Веремчук Ірина Борисівна.

Варфоломеєва Світлана Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Бабій Оксана Петрівна, концертмейстер Рогатовська Надія

ВІА «DIAPAZON» викладач Кучменко Роман Юрійович Летичівська дитяча музична школа

Войченко Влад Летичівська ДМШ.викладач Старинська Марина Анатоліївна

Воробйов Дмитро Пасічнянська дитяча музична школа викладач Кулін Павло Михайлович

Гаврилюк Валерія Дитяча студія «Веселка» Ружичанського будинку культури Розсошанської сільської ради викладач Замойська Зінаїда Яківна

Гаврилюк Валерія, Дмітрова Валерія, Іванюшко Роман Дитяча студія « Веселка» Ружичанського будинку культури Розсошанської сільської ради викладач Замойська Зінаїда Яківна

Ганзюк Марта Хмельницька дитяча школа мистецтв викладач Колосовська Ольга Вячеславівна.

Гедзун Максим Старосинявська мистецька школа викладач Горуха Євген Миколайович.

Горева Софія Валеріївна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Бабій Оксана Петрівна, концертмейстер Рогатовська Надія.

Григор’єва Анастасія Красилівська ДШМ викладач Якимовська Марія Олександрівна

Дарина Федорова Пасічнянська дитяча музична школа викладач Німець Галина Андріївна

Доброгорський Матвій Кам’янець-Подільський НВК № 9 імені А.М. Трояна викладач Колбасов Любомир Леонідович

Дует у складі: Богдашевський Денис, Богдашевський Владислав Пасічнянська ДМШ викладач Кулін Павло Михайлович.

Дует: Андрощук Максим Гулько Богдан викладач Горбатюк Валентина Борисівна, Летичівська ДМШ.

Дует: Андрощук Максим Гулько Богдан Летичівська ДМШ викладач Горбатюк Валентина Борисівна

Залуцька Софія викладач Павленко Наталія Павлівна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв.

Зарецький Артем НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський викладач Шумський Валентин Олександрович.

Защик Антон Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» викладач Васкевич Олена Миколаївна.

Іванюк Вадим Шарівська дитяча музична школа викладач Люховець Володимир Вікторович

Йолтухівська Марія ХДШМ «Райдуга» викладач Слободян Ольга Теодорівна.

Каміла Бойчук Пасічнянська дитяча музична школа викладач Кулін Марія Володимирівна

Камінська Даша Деражнянська ДШМ викладач Собко Лілія Борисівна.

Канський Дмитро Смотрицька ДМШ.

Катеринчук Евеліна Деражнянська ДШМ викладач Собко Лілія Борисівна.

Круліцька Ангеліна викладач Рудько Сергій Васильович, концертмейстер Данілова Світлана Петрівна.

Курняк Мілана Хмельницька Дитяча Музична Школа №1 ім. М. Мозгового викладач Нікіфорук Галина Анатоліївна.

Марія Гавришко Пасічнянська дитяча музична школа викладач Палага Наталія Вікторівна

Матковський Сергій Станіславович Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Третьяк Сергій Олександрович

Маюнов Давид Дитяча школа мистецтв м. Красилів викладач Багінський Леонід Анатолійович

Мельник Ауріка ДМШ№2 м.Хмельницький викладач Стан Тетяна Миколаївна концертмейстер Герасимюк Андрій Миколайович

Мотрук Матвій Смотрицька ДМШ викладач Маслянко Вячеслав Леонтійович

Надахівський Ростислав Русланович викладач Дола Лариса Іванівна Деражнянська_ДШМ.

Небесна Надія викладач Лобода Лариса Миколаївна смт. Летичів.

Николайчук Анна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Юрчишен Анатолій Олександрович Концертмейстер, Турчинська Оксана Миколаївна.

Николайчук Максим Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Юрчишен Анатолій Олександрович концертмейстер – Турчинська Оксана Миколаївна.

Олександра Савіцька Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Царевська Оксана Валеріївна.

Остапенко Аня Старокостянтинівська ДМШ ім. М.Кондратюка викладач Капустинська Світлана Степанівна.

Пачковська Дарія Летичівська ДМШ викладач Зубков Іван Іванович; концертмейстер Юрковська Альона Іванівна.

Пеліхівська Віталіна Деражнянська школа мистецтв викладач Іконова Іванна Іларіївна, концертмейстер Дола Лариса Іванівна.

Пенькова Сімона Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Бабій Оксана Петрівна, концертмейстер Рогатовська Надія

Пивовар Еріка Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Юрчишен Анатолій Олександрович Концертмейстер, Турчинська Оксана Миколаївна.

Площик Діана Хмельницька дитяча школа мистецтв викладач Колосовська Ольга Вячеславівна.

 Полінкаш Тетяна Ярмолинецька школа мистецтв викладач Затерка Наталія Петрівна  Махновський Михайло Сергійович викладач Третьяк Сергій Олександрович концертмейстер, Турчинська Оксана Миколаївна

Прозоровський Максим Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Кулик Оксана Петрівна.

Рудий Дмитро Дитяча студія «Веселка» Ружичанського будинку культури Розсошанської сільської ради викладач Замойська Зінаїда Яківна

Русин Марія Хмельницька Дитяча Музична Школа №1 ім. М. Мозгового викладач Нікіфорук Галина Анатоліївна.

Сімінчук Зоряна Мистецька школа «Славутська школа мистецтв» викладач Ткачук Яніна Феліксівна

Сірман Павло Смотрицька ДМШ викладач Муляр Володимир Францович

Слободян Іван Дитяча студія «Веселка» Ружичанського будинку культури Розсошанської сільської ради викладач Замойська Зінаїда Яківна

Тарчинська Стефані Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Бабій Оксана Петрівна, концертмейстер Рогатовська Надія.

 Тимофеєвич Віталій Тернопільська музична школа №1 імені Василя Барвінського м.Тернопіль викладач Ласійчук Валентина Іванівна, концертмейстер Геттер Ольга Миколаївна

Токар Софія Деражнянська дитяча школа мистецтв викладач Нечепорук Ольга Семенівна.

Токарчук Вікторія викладач Карпушин Володимир Борисович Старосинявська мистецька школа

Токарчук Софія Старосинявська мистецька школа викладач Скригунець Тетяна Іванівна

Унісон гітаристів (Сабадаш Даріна, Яблонський Дамір, Сікора Сергій, Шевчук Артем) Кам’янець – Подільський НВК №9 імені А.М. Трояна викладач Колбасов Любомир Леонідович

Учік Ангеліна Дитяча музична школа №1 ім. М. Мозгового викладач Нікіфорук Галина Анатоліївна

Федорчук Марічка Деражнянська школа мистецтв викладач Іконова Іванна Іларіївна, концертмейстер Дола Лариса Іванівна.

Фортепіанний ансамбль у складі Булкіна Андрія та Дубіцької Софії Сатанівська школа мистецтв викладач Оленич О.Ю..

Фортепіанний дует «Сніжинки»: Дунець Маргарита Харчова Дар’я Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Редчук Оксана Василівна.

Фортепіанний дует у складі Білик Аліси та Загуровської Поліни Городоцька дитяча музична школа викладач Горват Тетяна Миколаївна.

Цісельська Кароліна Городоцька дитяча музична школа.

Чайка Аліна Хмельницька дитяча школа мистецтв викладач Васячкіна Людмила Володимирівна, концертмейстер Колосовська Ольга Вячеславівна

Шевцова Єлизавета Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Крижанівська Надія Василівна.

Шпортун Ростислав Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Тимофієва Світлана

Штогрин Іванна Шарівська дитяча музична школа викладач Люховець Володимир Вікторович

 Вікова категорія 12-15 років.

I місце Завидович Варвара Хмельницька ДМШ №1 ім. М. Мозгового викладач Волков Василь Васильович.

II місце Нарольська Елліна Кам`янець-Подільська  дитяча музична школа ім. Ф.Д.Ганіцького викладач Касапчук Ганна Володимирівна.

II місце Ковальчук Іванна викладач Рябчук Віктор Андрійович Кам’янець-Подільська міська 

II місце Улянчук Ілона Василюк викладач Катерина Іванівна Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв»

II місце Фортепіанний дует: Завидович Варвара, Кухар Марія викладач Волков Василь Васильович Хмельницька ДМШ №1 ім. М. Мозгового.

II місце Федорчук Олександр Вадимович викладач Мельник Артур Петрович Мистецька школа «Славутська школа мистецтв».

II місце Глушковецький Ельдар Кам’янець-Подільський НВК № 9 імені А.М. Трояна викладач Колбасов Любомир Леонідович.

 III місце Тимофеєвич Аліна Тернопільська музична школа №1 імені Василя Барвінського викладач Козира Оксана Степанівна  III Левицький Владислав Вінницька ДМШ №2викладач Лебідь Ганна Михайлівна.

III місце Гончарук Денис Красилівська дитяча школа мистецтв викладач Новікова-Бережецька Наталія Павлівна

III місце Зразковий ансамбль бандуристів «Калиновий цвіт» Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім. Ф. Д. Ганіцького викладач Бачинський Дмитро Петрович.

 III місце Степанюк Ірина Славутська ДШМ викладач Омельянюк Юлія Петрівна

III місце Зіменко Олександра викладач Погребенко Світлана Юріївна, Концертмейстер Людмила Березовська.

III місце Лукашевич Анастасія викладач Погребенко Світлана Юріївна, Концертмейстер Людмила Березовська.

III місце Побережна Юлія викладач Погребенко Світлана Юріївна, Концертмейстер Людмила Березовська.

III викладач Турик Марина викладач Рудковська Тетяна Анатоліївна ХДШМ «Райдуга»

III місце Сторож Поліна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Третьяк Сергій Олександрович, концертмейстер Турчинська Оксана Миколаївна.

III місце Дует ксилофоністі:в Полянчук Денис Пасічник Тимофій Красилівська дитяча школа мистецтв викладач Ткачук Анатолій Іванович

III місце Пальченко Назар викладач Зубков Іван Іванович; концертмейстер – Юрковська Альона Іванівна Летичівська ДМШ.

III місцне Мох Надія викладач Парфенюк Ганна Іванівна Мистецька школа «Славутська школа мистецтв»

 III місце Романюк Дарина Теофіпольська ДМШ викладач Гуменюк Володимир Іванович

III місце Анастасія Дорожко Пасічнянська дитяча музична школа викладач Палага Наталія Вікторівна

III місце Тукало Вікторія Пасічнянська дитяча музична школа викладач Кулін Павло Михайлович

III місце Евеліна Шкляр викладач Палага Наталія Вікторівна Пасічнянська дитяча музична школа.

III місце Смолінська Христина Сатанівська школа мистецтв викладач Кравчук Федір Миколайович.

III місце Ансамбль «Медобори» Сатанівська школа мистецтв Кравчук Валентина Павлівна.

III місце Безвух Тарас Шарівська дитяча музична школа викладач Гжегожевський Владислав Едуардович.

III місце Безвух Тарас Шарівська дитяча музична школа викладач Гжегожевський Владислав Едуардович.

III місце Андрощук Іванна Красилівська ДШМ викладач Якимовська Марія Олександрівна.

III місце Черкашин Георгій «Зіньківська дитяча музична школа» Полтавська обл викладач Найда Олена Михайлівна КПСМНЗ.

III місце Ослам Єлизавета КПСМНЗ «Зіньківська дитяча музична школа» Полтавська обл.викладач Найда Олена Михайлівна,

III місце Зразковий ансамбль скрипалів «Елегія» Стан Тетяна Миколаївна концертмейстер Герасимюк Андрій Миколайович.

III місце Бігняк Назарій Городоцька дитяча музична школа викладач Горват Тетяна Миколаївна.

III місце Туганашева Валерія Деражнянська дитяча школа мистецтв викладач Галузінський Віктор Володимирович.

III місце Зашкольна Дарина Старокостянтинівська ДМШ ім. М. Кондратюка викладач Капустинська Світлана Степанівна.

III місце Ткачук Дарина Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» викладач Сиваківська Іванна Миколаївна, концертмейстер Зінов’єва Оксана Андріївна

III місце Волков Ернест викладач Капустинська Світлана Степанівна Старокостянтинівська ДМШ ім. М.Кондратюка.

ІІІ місце Ткачук Владислав Хмельницька дитяча музична школа №2 викладач Грибинщикова Світлана Анатоліївна.

За участь

Августінова Ангеліна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Павленко Наталія Павлівна.

Анастасія Лесик дитяча музична школа ім. М.Кондратюка управління культурної політики і ресурсів виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради м.Старокостянтинів викладач Петлюк Валентина Анатоліївна.

Ансамбль саксофоністів: Черевань Надія, Пачковська Дарія, Горячев Ілля, Пальченко Назар Летичівська ДМШ викладач Зубков Іван Іванович; концертмейстер Юрковська Альона Іванівна

Артьомова Юліана Шарівська дитяча музична школа викладач Гжегожевський Владислав Едуардович.

Бакуліч Кіра Люботинська ДМШ Харківська область викладач Темникова Олександра Вікторівна.

Білявець Мар’яна Красилівська дитяча школа мистецтв викладач Островська Тетяна Володимирівна.

Браташ Владислав Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Рудько Сергій Васильович. концертмейстер Турчинська Оксана Миколаївна.

Бурун Стефанія Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Ілку Ірина Віталіївна

Варіводська Олена Хмельницька дитяча музична школа №3 викладач Редчук Оксана Василівна.

Великодна Олеся «Зіньківська дитяча музична школа» Полтавська область викладач Найда Володимир Андрійович КПСМНЗ

Вітковський Дмитро КЗ «Солобковецька ДМШ» викладач Посікера Людмила Антонівна.

Владислав Богдашевський Пасічнянська дитяча музична школа.викладач Жарун Світлана Степанівна

Головатий Іван Сатанівська школа мистецтв викладач Нестерак Ірина Миколаївна.

Гребенюк Марія Ярмолинецька Дитяча школа мистецтв викладач Затерка Наталія Петрівна.

Дует скрипалів: Зарицька Дарина, Возна Ірина ДМШ№2 м.Хмельницький викладач Стан Тетяна Миколаївна концертмейстер Герасимюк Андрій Миколайович.

Дует: Токарєва Єлизавета, Ткачук Дар’я Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» викладач Сиваківська Івана Миколаївна, концертмейстер Кацан Оксана Михайлівна.

Зелінський Володимир Смотрицька ДМШ викладач Маслянко Вячеслав Леонітійович.

Зубик Михайло Смотрицька ДМШ викладач Козярук Світлана Феофанівна.

Інструментальне тріо у складі: Воропай Веніамін, Корчак Денис, Радюк Артем НВК №9 імені А.Трояна м. Кам’янець-Подільський викладач Олена Тітова, Світлана Мендерецька.

Капелюх Поліна Дмитрівна Шепетівська дитяча музична школа викладач Якимчук Світлана Анатоліївна, концертмейстер Свінціцький Вадим Володимирович.

Кметюк Данило Дунаєвецька школа мистецтв викладач Юрчишен Анатолій Олександрович, Концертмейстер Турчинська Оксана Миколаївна.

Ковальчук Юлія ХДШМ «Райдуга» викладач Рудковська Тетяна Анатоліївна

Комар Руслана Красилівська дитяча школа мистецтв викладач Островська Тетяна Володимирівна.

Кузін Анастасія Старосинявська мистецька школа викладач Карпушин Володимир Борисович.

Кучинська Софія Дитяча музична школа Понінківскьої селищної ради викладач Восковецька Ірина Вікторівна.

Лукашевич Анастасія Кам’янець-Подільський НВК № 9 імені А.М. Трояна викладач Погребенко Світлана Юріївна, концертмейстер Людмила Березовська.

Мазур Ася Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Рогатовська Надія Юхимівна.

Малошенко Вікторія Шепетівська ДМШ викладач Шевчук Лариса Леонідівна.

Марар Любомир Деражнянська школа мистецтв викладач Іконова Іванна Іларіївна, концертмейстер Дола Лариса Іванів.

Мержук Владислав Сатанівська школа мистецтв викладач Нестерак Ірина Миколаївна.

Миколайчук Софія Кам’янець-Подільська міська ДМШ ім. Ф. Д. Ганіцького викладач Цесаренко Надія Григорівна.

Наїста Матвій Смотрицька ДМШ викладач Яківчук Володимир Анатолійович

Одінцова Ангеліна Чорноострівська дитяча музична школа викладач Кузьміч Оксана Костянтинівна

Ольга Небожинська Ярмолинецька дитяча школа мистецтв викладач Мельник Ірина Іванівна.

Павло Кучменко Летичівська дитяча музична школа викладач Лобода Лариса Миколаївна

Петльована Софія Городоцька дитяча музична школа викладач Горват Тетяна Миколаївна.

Писаренко Анна Хмельницька дитяча школа мистецтв викладач Васячкіна Людмила Володимирівна, концертмейстер Колосовська Ольга Вячеславівна.

Пожога Тетяна Чудейська школа мистецтвЧернівецька обл. с. Чудей викладач Осипенко Олеся Ярославівна

Польовий Назар Кам’янець-Подільська ДМШ ім. Ф. Ганіцького викладач Тітов Олександр Миколайович; концертмейстер Олена Атаманюк.

Проскурівська Даша Городоцька дитяча музична викладач Горват Тетяна Миколаївна школа.

Резванова Марія Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» викладач Зінов’єва Оксана Андріївна.

Ремез Назар КПСМНЗ «Зіньківська дитяча музична школа» Полтавська область викладач Найда Володимир Андрійович.

Римар Каріна Дитяча студія «Веселка» Ружичанського будинку культури Розсошанської сільської ради викладач Замойська Зінаїда Яківна.

Сагань Олена Чорнухинська Дитяча мистецька школа Полтавська обл., смт Чорнухи викладач Даниленко Вікторія Вікторівна.

Синюк Катерина ДМШ№2 м.Хмельницький викладач Стан Тетяна Миколаївна концертмейстер Герасимюк Андрій Миколайович.

Слободян Володимир Кам’янець-Подільська дитяча музична школа ім.Ф.Д.Ганіцького викладач Паронян Елеонора Арутюнівна концертмейстер Касапчук Ганна Володимирівна.

Теклюк Поліна Сатанівська школа мистецтв викладач Оленич О.Ю..

Тріо скрипалів: Садова Аліна, Синюк Катерина, Донець Софія ДМШ№2 м.Хмельницький викладач Стан Тетяна Миколаївна концертмейстер Герасимюк Андрій Миколайович.

Тріо трубачів у складі: Кравець Олег, Кравець Назар та Каушнян Максим Смотрицької ДМШ викладач Каплунський Вячеслав Васильович.

Тулюк Дар’я Сергіївна Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Рогатовська Надія Юхимівна.

Ухова Уляна Ярмолинецька Дитяча школа мистецтв викладач Затерка Наталія Петрівна.

Форсюк Яна Мистецька школа «Нетішинська школа мистецтв» викладач Деркач Людмила Олексіївна.

Швець Олександр Деражнянська дитяча школа мистецтв викладач Фрединська Яна Олександрівна.

Шухтуєв Віктор Олексійович Кам’янець-Подільська міська дитяча школа мистецтв викладач Вінцерська Лілія Дмитрівна, концертмейстер Луценко Валентин Валентинович.

Яковенчук Наталія Дунаєвецька дитяча школа мистецтв викладач Дичок Ірина Олександрівна.

Вікова категорія 16-21 рік.

II місце Малярчук Єлизавета Мистецька школа «Славутська школа мистецтв» викладач Чайка Наталія Дмитрівна

ІII місце Чайка Анна, Клімчук Поліна Мистецька школа «Славутська школа мистецтв» викладач Чайка Наталія Дмитрівна

III місце Кобернік Іван Пасічнянська дитяча музична школа викладач Жарун Світлана Степанівна.

 

За участь

Сидорук Катя Летичівська ДМШ викладач Горбатюк Валентина Борисівна.

Бабій Ольга Хмельницький музичний коледж імені В. І. Заремби викладач Лопес Анна Францисківна.

 

 

 

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 2

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись