Результати обласного відкритого дистанційного конкурсу хореографії солістів та малих хореографічних форм «ПА-Поділля»

5
(1)

ДЕБЮТ КОНКУРСУ ТАНЦЮ !

   Започаткований Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва обласний відкритий дистанційний конкурс хореографії солістів та малих хореографічних форм «ПА-Поділля» завершився. Його учасниками стали учні мистецьких шкіл, студенти мистецьких навчальних закладів та аматорських хореографічних колективів об’єднаних територіальних   громад області.

Члени журі переглянули виступи учасників та визначили переможців.

Номінація: «Сучасна хореографія», солісти

Прізвище, імя учасника, назва групи, колективу Назва закладу Прізвище керівника, викладача Місце
 

Молодша вікова категорія

Макарова Яна учасниця хореографічного колективу «Ружаночка»

Ружичанський БК

Розсошанська ОТГ

 

 

Дриваленко Лариса

 

 

І м.
Янюк Влада – учасниця хореографічного колективу «Ружаночка Ружичанський БК

Розсошанська ОТГ

Дриваленко Лариса

 

ІІІ м.
Середня вікова категорія
Мельник Олександра – учасниця зразкової хореографічної студії «Серпантин» Палац культури м.Нетішин Павлова Валентина І м.
Таган Анна –  учасниця ансамблю «Lady danc

 

Шепетівська

ДМШ

           

 

   Камфорович   Любов

 

 

ІІ м.
Молодь
Кравченко Даринасолістка  театру танцю «L.M.» Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія  

 

Дриваленко Лариса

 

 

 

І м.

       
Малі форми
Молодша вікова категорія
Учасники зразкового хореографічного колективу «Феєрія» Деражнянська ДШМ Смолинець Вікторія  

ІІ м.

Середня вікова категорія
Чорна Анастасія, Мирончак Богдана – учасниці зразкового хореографічного колективу «Заграва» Деражнянська ДШМ  

 

Чорна Ольга

 

 

 

 

                            

І м.
Старша вікова категорія
Учасники зразкового хореографічного колективу «Феєрія» Деражнянська ДШМ Смолинець Вікторія  

І м.

Молодь
Учасники хореографічного ансамблю малих форм «IMPRESSION» Красилівська ДШМ Кізюн Марина

 

ІІІ м.

Учасники хореографічного ансамблю «Овація»  Шепетівська ДМШ Бейзимова Іванна  

ІІ м.

Учасники  театру танцю «L.M.»    Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія Дриваленко Лариса  

І м.

Номінація: «Народна хореографія», солісти.

Прізвище, імя учасника, назва групи, колективу Назва закладу Прізвище керівника, викладача Місце
 

Молодь

Сілаков Михайло «Школа мистецтв»

Ямпільської селищної ради

   

І м.

Малі форми
 
Старша вікова категорія (13-15 років)
ЧеповикДавид, Чеповик Дарина –учасники зразкового хореографічного колективу «Сузіря»    Волочиська ДШМ

Панасюк Ольга

 

 

 

І м.

Учасники зразкового хореографічного колективу «Сузіря»  Волочиська ДШМ  Панасюк Ольга  

І м.

Учасники зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Едельвейс» Будинок культури Полонської міської ради ОТГ Синиця Жанна

 

ІІІ м.

Молодь
Оксана Гринькевич, Сергій Дудко – солісти народного аматорського ансамблю танцю «Кам’янчанка» Кам’янець-Подільський міський будинок культури Гаврилюк Петро, Пілець Богдана.

 

І м.

 

Сілаков Михайло, Мурава Вікторія

 

Школа мистецтв

Ямпільської селищної ради

 

 

ІІ м.

 

 

Вітаємо всіх переможців конкурсу!

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 5 / 5. Количество оценок: 1

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись