Результати 1-го етапу Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового

4.5
(11)

Відбувся 1-й етап Всеукраїнського конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового. Щиросердечно вітаємо усіх учасників конкурсу!
На сайті ви можете бачити список учасників, які пройшли у 2-й етап. На протязі двох тижнів на електронні адреси конкурсантів буде надіслано онлайн-дипломи, а також інформацію стосовно 2-го етапу.

 

І вікова категорія – 10-12 років

 

Повна назва колективу (прізвище, ім’я соліста) ПІБ викладача, керівника колективу Повна назва організації, що направляє

 

1.                   Бондар Софія Леськів Ірина Ігорівна ДШМ/5м. Львів
2.                   Киндалюк Олександра

 

Кондратюк Артем Валерійович

 

3.                   Шушура Софія

 

Шморгун Наталія Леонідівна

 

 

Новопсковська школа мистецтв

 

4.                   Крупський Матвій

 

 

Панкова Олена Сергійовна

 

БЮДТ  Заводського району м.Миколаїва
5.                   Бабій Поліна Комар Єкатерина Едуардівна

 

м.Одеса Гімназія №5

 

6.                   Фоменко Анна

 

Круглякова Тетяна Миколаївна

 

 

Вокальна студїя “” Stsr Femily
7.                   Садковський Ілля

 

Петрикова Олена Павлівна

 

КПНЗ,,Палац Творчості Дітей та Юнацтва Дніпровської Міської Ради м.Дніпро

 

8.                   Редько Дарія

 

Станично-Луганський РБК

 

9.                   Глазер Моніка

 

Голумбовська О.В.

 

Музична школа ім.Ф.Ганіцького

 

10.              Біденко Соломія Гладин Наталія Юріївна Кременецький центр дитячої творчості
11.              Мурашкіна Катерина

 

Клочко Богдана Володимирівна

 

Вокальний гурток Бездрицького сільського клубу Бездрицької ОТГ
12.              Дует The Best

 

Голумбовська О.В.

 

Музична школа ім.Ф.Ганіцького

 

13.              Квіточка Катерина

 

 

Гудим Катерина Сергіївна

 

Арт-центр «Paprika»

 

14.              Мєчкало Єва

 

Гудим Катерина Сергіївна

 

Арт-центр «Paprika»

 

15.              Ревун Олександра

 

Гудим Катерина Сергіївна

 

Арт-центр «Paprika»

 

16.              Бойко Марія Квик Ірина Андріївна

 

Судововишнянська дитяча школа мистецтв

 

17.              Давиденко Софія

 

Бороденко Анна Ігорівна

 

Борщагівська мистецька школа

 

18.              Небесна Надія

 

Соловей Дмитро Сергійович

 

Летичівська дитяча музична школа

 

19.              Біла Ксенія

 

Нечипор Неля Василівна

 

Дрогобицька музична школа №1

 

20.              Глущук Христина  

Дьячина Ольга Сергіївна

Музична школа міста Дубно

 

21.               

Євгенія Дячук

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої тв орчості міста Нетішина

22.                   
23.              Барчук Матвій Макарчук Анастасія Романівна Новомосковська мистицька школа імені М.Бровченка
24.              Лазорко Марія

 

Рак Сніжана Михайлівна

 

Буштинська ДШМ,смт.Буштино,Закарпатської обл,Тячівського району

 

25.              Рошко Іванна

 

Рак Сніжана Михайлівна

 

Буштинська ДШМ,смт.Буштино,Закарпатської обл,Тячівського району

 

26.              Поліна Циганкова

 

Ірина Ігорівна Леськів

 

Дитяча школа мистецтв 5, м. Львів

 

27.              Вокальний ансамбль “Нетішинські соловейки”

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої тв орчості міста Нетішина
28.              Філімончук Єлізавета

 

Голумбовська О.В.

 

НВК 14

 

29.              Тарасова Емілія

 

Куценко Інна Володимирівна

 

Дніпропетровська Музична Академія ім. М. Глінки

 

30.              Олійник Анна

 

Булгакова Тетяна Сергіївна

 

Київська дитяча музична школа №23

 

31.              Естрадний вокальний ансамбль «Натхнення»

 

Керівник Крилова Ольга Артурівна Центр дитячої та юнацької творчості , м. Кам’янець- Подільський

 

32.              Ольга Свинарчук

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої творчості міста Нетішина

 

 

ІІ вікова категорія – 13-14 років

 

Повна назва колективу (прізвище, ім’я соліста) ПІБ викладача, керівника колективу Повна назва організації, що направляє

 

1.                 Дует Сухопар Поліна та Сухопар Софія

 

Пріз Оксана Володимирівна

 

 

ДМШ №12ім. К. І. Шульженко

 

 

2.                   Лина Макфарлейн

 

Філімонова Юлія

 

Vivaldy school

 

3.                   Вокальнe тріо  Star beams

 

Звездун Т.М (худ.кер,), Новська О.Р. (концертмейстер)

 

Одеський ЦДЮТ “Моряна”

 

4.                   Кушнір Максим

 

Агієнко Оксана Вікторівна

 

Березнянська мистецька школа ім.Г.Верьовки

 

 

5.                   Мариняк Софія

 

старший викладач – Леськів Ірина Ігорівна

 

Львівська дитяча школа мистецтв № 5

 

6.                   Жукова Анастасия

 

Ирина Аксьон

 

Музична школа 2 м.Чернігів

 

7.                   Габрись Ліана

 

Андросова Лариса Степанівна

 

КЗСМО «Музична школа 1» КМР

 

8.                   Гриценко Андрій

 

Антоник Наталія Володимирівна

 

Палац дитячої та юнацької творчості м. Дрогобича

 

9.                   Гирич Аліна

 

Сабат Наталія Михайлівна

 

Народний зразковий художній колектив “Продюсерський центр” ЗО “”ПАДІЮН”

 

10.              Вареха Вікторія

 

Білуха Наталія Миколаївна

 

Новоукраїнська дитяча музична школа

 

11.              КОРНУТА   КАРІНА

 

Зелінка Валентина Степанівна

 

Музична студія  КЗВО Ужгородський інститут культури і мистецтв

 

12.              Лаврів Ліля Михайлівна

 

Венедіктова Вікторія Юріївна

 

Рава-Руська дитяча музична школа

 

13.              Васіна Вікторія

 

Тацій Галина Богданівна

 

Львівська державна музична школа 3

 

14.              Герасимчук Катерина

 

Грубський Євген Юрійович

 

Жмеринська музична школа

 

15.              Петрусь Вероніка

 

Венедіктова Вікторія Юріївна

 

Рава-Руська ДМШ

 

16.              шоу-гурт НЕВГАМОВНІ

 

Голумбовська Олена Вікторівна

 

музична школа ім.Ф Ганіцького

 

17.              Мазур Олександра

 

Голумбовська О.В.

 

Музична школа ім.Ф.Ганіцького

 

18.              Колендзян Владислава

 

Голумбовська О.В.

 

Музична школа ім.Ф.Ганіцького

 

19.              Грома Евеліна

 

Гладин Наталія Юріївна

 

Кременецький центр дитячої творчості

 

20.              Люба Сірож

 

Халабуда Людмила Володимирівна

 

Барський ліцей2

 

21.              Бутенко Дар’я

 

Єлаш Ірина Вікторівна

 

ЗЗСО I-III ступенів «Художньо-естетична гімназія»

 

22.              Олійник Анна-Ярина

 

Олійник Ірина Михайлівна

 

Вокальна майстерня  “Kvinta”

 

23.              Лиса Крістіна Вікторівна

 

Наумчак Тетяна Анатоліївна

 

КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

 

24.              Літовка Валерія

 

Юлія Сідорук Сергіївна

 

Open Art Studio

 

25.              Білополий Кирил

 

Булгакова Тетяна Сергіївна

 

КДМШ # 23 м. Київ

 

26.              Джуман Олена-Марія Леськів Ірина Ігорівна Львівська дитяча школа мистецтв№5
27.              Льовкіна Катерина Будім Людмила Вікторівна ХДШМ «Райдуга»
28.              Доколова Софія

 

Євгенєва Лідія Андріївна

 

Хмельницька дитяча школа мистецтв

 

29.              Іляшко Іванна

 

Рак Сніжана Михайлівна

 

Буштинська ДШМ,смт.Буштино,Закарпатської обл,Тячівського району

 

30.              Лесюк Дарина

 

Рак Сніжана Михайлівна

 

Буштинська ДШМ,смт.Буштино,Закарпатської обл,Тячівського району

 

31.              Степанов Даниїл

 

Вікторова Маргарита Вікторовна

 

Народна естрадна студія «Модерн» при Криворізькому Державному Педагогічному Університеті

 

32.              Лаврентьєва Анастасія

 

Голумбовська О.В

 

Музична школа ім.Ф.Ганіцького

 

33.              Мединська Ангеліна

 

Наумчак Тетяна Анатоліївна

 

КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

 

34.              Донченко Софія

 

Наумчак Тетяна Анатоліївна

 

КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

 

35.              Сизова Анастасія Андріївна AnSi Катерина Комар, Марина Симоненко Katapulta Art Music School, народний театр пісні “Єкспресія”,
36.              Євчук Дарина Віталіївна

 

Канська Ірина Вікторівна

 

Комунальний заклад “Смотрицька дитяча музична школа” Смотрицької Селищної Ради. Дунаєвецького р-н Хмельницької обл.

 

37.              Назарина Дарина

 

Ведмідська Анна Олександрівна

 

Прилуцька гiмназiя № 1 ім. Георгія Вороного

 

38.              МіЛя Дущак

 

Народна естрадна студія “Модерн” Педагогічного університету м.Кривий ріг

 

39.              Ковтун Вероніка

 

Вікторова Маргарита Вікторівна

 

Народна єстрадна студія “Модерн” при КДПУ

 

40.              Данченко Аріна

 

Сидорук Юлія Сергіївна

 

Open Art Studio

 

41.              Вадим Березовський

 

Крилова Ольга Артурівна Центр дитячої та юнацької творчості

Керівник гуртка естрадного співу «Колорит»

 

 

 ІІІ вікова категорія – 15-20 років

 

Повна назва колективу (прізвище, ім’я соліста) ПІБ викладача, керівника колективу Повна назва організації, що направляє

 

1.                 Мірошниченко Марія

 

Шморгун Наталія Леонідівна

 

Луганська область Новопсковська школа мистецтв

 

2.                   Ютиш Катерина

 

Білуха Наталія Миколаївна

 

Новоукраїнська дитяча музична школа

 

3.                   Новікова Тетяна

 

Білуха Наталія Миколаївна

 

Новоукраїнська дитяча музична школа

 

4.                   Афіцький Володимир

 

Мевша Аліна Володимирівна

 

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академіч

 

5.                   Лень Соломія

 

Венедіктова Вікторія Юріївна

 

Рава— Руська ДМШ

 

6.                   Ковалик Вікторія

 

Голумбовська О.В.

 

Музична школа ім.Ф.Ганіцького

 

7.                   Доротюк Сергій

 

Гладин Наталія Юріївна

 

Кременецький центр дитячої творчості

 

8.                   Логашенко Анастасія Гладин Наталія Юріївна

 

Кременецький центр дитячої творчості

 

9.                   Янович Софія Вадимівна

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої творчості міста Нетішин

 

10.              Афіцький Володимир

 

Мевша Аліна Володимирівна

 

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

 

11.              Ситник Каріна

 

Бернацька Інна Валеріївна

 

Хмельницький музичний коледж ім. В.І. Заремби

 

12.              Дейнека Андрій

 

Пухальський Тарас Дмитрович

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

 

13.              Зернюк Вікторія

 

Пухальський Тарас Дмитрович

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

 

14.              Левонова Анастасія

 

Венедіктова Вікторія Юріївна

 

Рава-Руська ДМШ

 

15.              Альона іваненко

 

Анна Ведмідська

 

Вокальна студія АРТИСТ

 

16.              Оленич Евеліна

 

Вейко Людмила Іванівна

 

Сатанівська школа мистецтв

 

17.              Орищук Христина

 

Вейко Людмила Іванівна

 

Сатанівська школа мистецтв

 

18.              Тика Владислав

 

Вейко Людмила Іванівна

 

Сатанівська школа мистецтв

 

19.              Зразковий вокальний ансамбль «Усмішка»

 

Гнатюк О.А

 

Міська дитяча школа мистецтв

 

20.              Рубановська Каріна

 

Мартинюк Л.В

 

КПНУ ім. Івана Огієнка

 

21.              Божена Поліщук

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої творчості міста Нетішина

 

22.              Поліна Гончарук

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої творчості міста Нетішина

 

23.              Богдана Оборжицька

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої творчості міста Нетішина

 

24.              Дарія Количева

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої творчості міста Нетішин

 

25.              Народний художній колектив України “Вокальний ансамбль Вернісаж”

 

Дьячина Ольга Сергіївна

 

Будинок дитячої творчості міста Нетішина

 

26.              Боярко Марія

 

Голубєва Галина Юріївна

 

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв

 

27.              Дідик Олександра Спеціалізована школа №118 «Всесвіт»

 

28.              Тулупова Влада

 

Кисельова Олена Володимирівна

 

Комунальний позашкільний навчальний заклад “Сєвєродонецька дитяча музична школа №1”

 

29.              Пентюк Анастасія

 

Середюк Д.В.

 

Музична школа ім. Миколи Кондратюка

 

30.              Народний аматорський вокальний ансамбль” СПІВОГРАЙ” Будинку культури Полонської міської ради ОТГ.

 

Карнафель Олександр Васильович

 

Будинок культури Полонської міської ради ОТГ

 

31.              Мартинець Юліанна Богданівна

 

Квик Ірина Андріївна

 

Судововишнянська дитяча школа мистецтв

 

32.              Мельник Анна

 

Бухтенко Наталія Миколаївна

 

ХМК.ім. В.І.Заремби

 

33.              Сєвєрова Катерина

 

Голубєва Галина Юріївна

 

Київ

 

34.              Здебська Поліна

 

Юлія Сідорук

 

Open Art Studio

 

  

IV вікова категорія – 21+ років

 

Повна назва колективу (прізвище, ім’я соліста) ПІБ викладача, керівника колективу Повна назва організації, що направляє

 

1.             Мицак Леонід Мицак Леонід  Ярославович Будинок культури Полонської міської ради ОТГ
2.             Шпак Ольга Ковальчук Анжеліка Анатоліївна Солістка Чемеровецького ЦКДМ

 

 

3.             Козюк Анатолій

 

М. Хмельницький 

 

4.             Гончар Діана

 

Ситник Тамара Миколаївна

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

 

5.             Клочко Богдана

 

Бездрицький сільський клуб Бездрицької ОТГ

 

6.             Роман Чорпіта

 

Ситник Петро Олександрович Естрадна студія “Нове тисячоліття” Кам’янець – Подільського Міського Будинку культури

 

7.             Віктор Кернер

 

Ситник Петро Олександрович

 

Кам’янець-Подільський Міський Будинок культури

 

8.             Діана Баранська

 

Ситник Петро Олександрович

 

Кам’янець-Подільський Міський Будинок культури

 

9.             Вікторія Весельська

 

Ситник Петро Олександрович

 

Кам’янець-Подільський Міський Будинок культури

 

10.        Катерина Ковтуняк

 

Ситник Петро Олександрович

 

Кам’янець-Подільський Міський Будинок культури

 

11.        Ольшевська Олена

 

Квітневський будинок культури

 

12.        Соломія Федишин та Тетяна Гродська

 

Ситник Петро Олександрович

 

Кам’янець-Подільський Міський Будинок культури

 

13.        Аліна Катеринюк

 

Ситник Петро Олександрович

 

Кам’янець-Подільський Міський Будинок культури

 

14.        Володимир Міщук

 

Білогірський будинок культури

 

15.        Іван Прокопчук

 

Ситник Тамара Миколаївна

 

Кам’янець-Подільський Національний університет ім. І.Огієнка

 

16.        Анна Ведмідська

 

 

Анна Ведмідська

 

17.        Міщук Орися

 

Міщук Орися

 

Центр культури ,дозвілля,спорту та туризму Берездівської сільської ради

 

18 Лаврова Антоніна Євгенівна

 

БТДЮ Ингульського району.

 

19 Шепетівський муніципальний естрадно-духовий оркестр (кер. Іван Кабацій) Іван Іванович Кабацій

 

Шепетівський міський будинок культури

 

20 Катерина Гудим

 

НМАУ ім. Чайковського

 

21 Туяхова Галина Туяхова Галина Миколаївна

 

Мирненський будинок культури

 

22 Ященко Людмила Григорівна

 

Тимощук Микола Анатолійович

 

Новоселицький г

 

23 Дует “Бузок”

 

Тимощук Микола Анатолійович

 

Новоселицький СБК, Шепетівського р-ну

 

24 Нюкало Алевтина

 

Вчитель Школи мистецтв Новограда -Волинського

 

25 Дует у складі: Бородій Анастасія та Городничий Євгеній

 

Бородій Анастасія Вікторівна та Городничий Євгеній Ігорович

 

Черкаська обл, м. Христинівка

 

26      
27 Народний аматорський вокальний ансамбль “Диксиленд” (кер. Іван Кабацій)

 

Іван Іванович Кабацій

 

Шепетівський міський будинок культури

 

29 Радзівон Аліна

 

Дончук Галина Василівна

 

Будинок культури с.Кустівці

 

30 Пономаренко Тетяна

 

Ведмідська Анна Олександрівна

 

Вокальна студія “Артист”

 

31 Бахмацька Людмила

 

Білогірський будинок культури

 

32 Панков Євгеній

 

Голубєва Галина Юріївна

 

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв

 

 

Змішана вікова категорія

 

 

 

Повна назва колективу (прізвище, ім’я соліста) ПІБ викладача, керівника колективу Повна назва організації, що направляє

 

1

 

Дует сестер Сирадегян Мілени та Діани

 

Білуха Наталія Миколаївна

 

Новоукраїнська дитяча музична школа

 

2 “Кумасі”

 

Балагур Жанна Анатоліївна ЦДЮТ м. Шепетівка, Хмельницька обл.

 

Насколько публикация полезна?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 4.5 / 5. Количество оценок: 11

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Поділитись